Rychlá půjčka před výplatou zaslaná na bankovní účet

Podívejte se na pravou část těchto internetových stránek a uvidíte seznam firem. První 3 společnosti nabízejí rychlou půjčku, kterou můžete získat ještě dnes. A jsou ideální v situaci před výplatou, kdy jste měli nečekané výdaje a potřebujete pokrýt jen pár dnů. U všech nabídek jsou žádané finance zasílány na bankovní účet.

Nabízejí se zde dvě skupiny půjček, po kterých můžete sáhnout. První tři jsou nižší a svojí funkcí slouží jako peníze před výplatou. Když nemáte ihned hotovost a potřebujete ji jen na 21 až 30 dnů. Ovšem i zde si lze domluvit splátky a to konkrétně v případě, když si zvolíte BB půjčku. Druhou skupinou jsou poslední dvě nabídky (Provident a Profi Credit). Zde můžete žádat až o 80.000 Kč, respektive 166.000 Kč. Tady se již vždy domlouvá splátkový kalendář a nemusíte vše vracet najednou. U všech společností jsou finance vždy zaslány na bankovní účet (což je mimořádně rychlé).

Kredito24, Zaimo a BB ideální před výplatou

Vždy je minimální hranicí 1000 Kč, maximální je Kredito24 (15.000 Kč), Zaimo (25.000 Kč) a BB (45.000 Kč). Pouze poslední společnost vyžaduje, aby jste měli zaměstnání, první dvě tento fakt neověřují a nemusíte jej dokládat potvrzení. Stejně tak se u Kredito24 a Zaimo ani nekontroluje registr dlužníků a váš případný záznam není překážkou. Ve všech třech případech jde o vyplacení na klientův účet a doba schválení a odeslání peněz nepřekračuje 15 minut. Potřebujete-li skutečně rychlou půjčku do výplaty, tak klikněte na uvedené odkazy a požádejte je online přes internet.

Provident a profi Credit ideální pro vyšší žádosti

Možná vám ale 45.000 Kč nestačí? V tom případě vám doporučíme Provident (až 80.000 Kč) či Profi Credit (až 166.000 Kč). Opět odkazy na konkrétní internetové stránky naleznete v pravém menu. Pokud sáhnete po první žádosti, tak budete splácet 45 - 100 týdnů a u druhé možnosti 12 - 48 měsíců. V obou případech dostanete peníze na svůj bankovní účet. U Provident je dokonce i předčasné splacení zcela zdarma půjčí již lidem od 18 let. Naopak u Profi Credit je vyžadován pouze OP, potvrzení o výši příjmu a kopie kontaktního dokladu. Nic více. Navštivte jejich stránky a podejte si žádost, odkazy naleznete vpravo.

Jaké je nutno splnit podmínky pro půjčku před výplatou

Ano, jedná se o různé společnosti a mají v nabídce i jiné částky. Ale ty nejdůležitější parametry se dají shrnout do tohoto seznamu. A pokud ve všem projdete, tak již neváhejte. Klikněte na jejich internetové stránky a podejte si žádost.

  • musíte být občanem ČR starším 18 let
  • váš případný zápis v bankovním registru nevadí
  • vše se řeší ještě dnes, žádné zdlouhavé čekání
  • u prvních nemusíte dokládat příjem (i pro nezaměstnané)
  • ideální před výplatou, vše rychle doručeno na bankovní účet

Pokud absolutně nikde neuspějete a nikdo nepůjčí

Toto vám doporučíme až jako poslední řešení, když jste opravdu nikde nepochodili a všichni vás odmítli. V tom případě navštivte na odkazu níže naši internetovou inzerci půjček, kde můžete zveřejnit veřejnou žádost o peníze. A požádat soukromníky, kteří půjčí peníze z vlastní kapsy. Předností je, že jednání je rychlé a jednoduché. Ale musíte brát v potaz to, že budou chtít vyšší RPSN (i přes 100%). Pokud by tedy nic jiné nevyšlo, tak se podívejte na nabídky soukromníků. pokud jste ochotni přeplatit více, ale vyžadujete finance mít ihned, tak je to pro vás ta správná cesta k penězům.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky