Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Rychlá půjčka před výplatou zaslaná na bankovní účet

Rychlá půjčka před výplatou zaslaná na bankovní účet
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Podívejte se na pravou část těchto internetových stránek a uvidíte seznam firem. První 3 společnosti nabízejí rychlou půjčku, kterou můžete získat ještě dnes. A jsou ideální v situaci před výplatou, kdy jste měli nečekané výdaje a potřebujete pokrýt jen pár dnů. U všech nabídek jsou žádané finance zasílány na bankovní účet.

Nabízejí se zde dvě skupiny půjček, po kterých můžete sáhnout. První tři jsou nižší a svojí funkcí slouží jako peníze před výplatou. Když nemáte ihned hotovost a potřebujete ji jen na 21 až 30 dnů. Ovšem i zde si lze domluvit splátky a to konkrétně v případě, když si zvolíte BB půjčku. Druhou skupinou jsou poslední dvě nabídky (Provident a Profi Credit). Zde můžete žádat až o 80.000 Kč, respektive 166.000 Kč. Tady se již vždy domlouvá splátkový kalendář a nemusíte vše vracet najednou. U všech společností jsou finance vždy zaslány na bankovní účet (což je mimořádně rychlé).

Kredito24, Zaimo a BB ideální před výplatou

Vždy je minimální hranicí 1000 Kč, maximální je Kredito24 (15.000 Kč), Zaimo (25.000 Kč) a BB (45.000 Kč). Pouze poslední společnost vyžaduje, aby jste měli zaměstnání, první dvě tento fakt neověřují a nemusíte jej dokládat potvrzení. Stejně tak se u Kredito24 a Zaimo ani nekontroluje registr dlužníků a váš případný záznam není překážkou. Ve všech třech případech jde o vyplacení na klientův účet a doba schválení a odeslání peněz nepřekračuje 15 minut. Potřebujete-li skutečně rychlou půjčku do výplaty, tak klikněte na uvedené odkazy a požádejte je online přes internet.

Provident a profi Credit ideální pro vyšší žádosti

Možná vám ale 45.000 Kč nestačí? V tom případě vám doporučíme Provident (až 80.000 Kč) či Profi Credit (až 166.000 Kč). Opět odkazy na konkrétní internetové stránky naleznete v našem velkém srovnání půjček. Pokud sáhnete po první žádosti, tak budete splácet 45 - 100 týdnů a u druhé možnosti 12 - 48 měsíců. V obou případech dostanete peníze na svůj bankovní účet. U Provident je dokonce i předčasné splacení zcela zdarma půjčí již lidem od 18 let. Naopak u Profi Credit je vyžadován pouze OP, potvrzení o výši příjmu a kopie kontaktního dokladu. Nic více. Navštivte jejich stránky a podejte si žádost, odkazy naleznete vpravo.

Jaké je nutno splnit podmínky pro půjčku před výplatou

Ano, jedná se o různé společnosti a mají v nabídce i jiné částky. Ale ty nejdůležitější parametry se dají shrnout do tohoto seznamu. A pokud ve všem projdete, tak již neváhejte. Klikněte na jejich internetové stránky a podejte si žádost.

  • musíte být občanem ČR starším 18 let
  • váš případný zápis v bankovním registru nevadí
  • vše se řeší ještě dnes, žádné zdlouhavé čekání
  • u prvních nemusíte dokládat příjem (i pro nezaměstnané)
  • ideální před výplatou, vše rychle doručeno na bankovní účet

Pokud absolutně nikde neuspějete a nikdo nepůjčí

Toto vám doporučíme až jako poslední řešení, když jste opravdu nikde nepochodili a všichni vás odmítli. V tom případě navštivte na odkazu níže naši internetovou inzerci půjček, kde můžete zveřejnit veřejnou žádost o peníze. A požádat soukromníky, kteří půjčí peníze z vlastní kapsy. Předností je, že jednání je rychlé a jednoduché. Ale musíte brát v potaz to, že budou chtít vyšší RPSN (i přes 100%). Pokud by tedy nic jiné nevyšlo, tak se podívejte na nabídky soukromníků. pokud jste ochotni přeplatit více, ale vyžadujete finance mít ihned, tak je to pro vás ta správná cesta k penězům.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes