Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Rychlá půjčka poštovní složenkou až k vám domů

Rychlá půjčka poštovní složenkou až k vám domů
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Přesně jak slibuje titulek, tak pro vás máme nabídku rychlé půjčky, která přijde až k vám domů. A to formou poštovní složenky, tedy nemusíte mít zřízen bankovní účet a vše vyřídíte na pobočce nejbližší pošty. Požadavky na klienta jsou minimální, tedy máte vysokou šanci na úspěšné schválení a to ihned.

Ve srovnání půjček vidíte vypsanou nabídku půjček, které můžete dostat od nebankovních poskytovatelů ihned. Bohužel žádná z nich nepodporuje předání peněz formou složenky, ale vyžadují aby žadatel měl bankovní účet. To ovšem nevadí - máme v zásobě i jiné firmy. Navštivte naše porovnání půjček. Vyfiltrujte si výsledky dle výše, porovnejte podmínky. A klikněte na tlačítko pro srovnání. Budete přesměrováni přímo na jejich internetové stránky, kde můžete ihned podat žádost a nechat si rychle poslat peníze.

Jaké jsou podmínky, co musím splnit

Podmínky jsou velmi snadné. Společnost Ferratum nevyžaduje aby jste měli zaměstnání a ani nemusíte dokládat výši svého příjmu. nemusíte rovněž dosahovat na nějaký minimální příjem. Z tohoto hlediska je nabídka velmi výhodná a rychlá na schválení. Není nahlíženo do bankovního registru, tedy vůbec nevadí, jestli jste v něm vedeni. Žádat lze v rozmezí 1000 Kč až 10 000 Kč a peníze vám budou doručeny až k vám domů formou složenky. Podívejte se do našeho porovnání půjček.

Vše je podřízeno rychlosti vyplacení peněz

Největší výhoda? Společnost funguje 24 hodin včetně víkendů a svátků. K penězům se tam dostanete ihned - splňuje všechny parametry moderní společnosti. Pokud odešlete nyní žádost, tak bude odbavena do 10 minut a vy ihned znáte výsledek. Nemusíte vlastnit bankovní účet (všechny ostatní společnosti to vyžadují). Peníze dostanete zcela bezúčelově a bez ručitele či zástavy. Splácení se provádí jednorázově a nejsou s klienty domlouvány žádné splátkové kalendáře. Jednoduše si jednou půjčíte a poté vše najednou zase vrátíte. A vše vyřídíte od vás z domova přes internet - jednodušší už to ani být nemůže.

Podmínky nabídky přehledně v bodech

Podívejme se na veškeré podmínky, které musí žadatel splnit k tomu, aby byl během 10 minut schválen a peníze k němu mířili poštovní složenkou ještě dnes. Rozepsáno v jednotlivých bodech.

  • i pro nezaměstnané (nedokládá se potvrzení o příjmu)
  • můžete mít zápis v registru neplatičů (nekontroluje se)
  • peníze dostanete poštovní složenkou (není nutný účet)
  • vyřízení je okamžité, vše hotovo během 10 minut
  • můžete žádat o částky v rozmezí 1000 Kč až 10.000 Kč

Jsou nějaké jiné alternativy než uvedený odkaz?

Bohužel, nejsou. Pokud hledáte menší částku, tak by se teoreticky nabízeli první tři rychlé půjčky ze srovnání půjček (Kredito24, Zaimo a BB Půjčka). Rozmezím vyhovují (1000 Kč až 45000 Kč) a dokonce si lze i sjednat splátky, takže nemusíte vše vracet najednou, ale můžete si to rozložit na menší části. Ovšem všechny ze zmíněných společností podporují pouze převod na účet a žádná jiná firma u nich není možná. U vyšších částek rovněž může schvalovací proces zdlouhavější. Proto vám doporučujeme podat žádost u společnosti, na kterou je odkaz v předchozím textu. Jako jediná doručí peníze až k vám domů touto požadovanou formou.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes