Půjčky pro všechny, kde opravdu půjčí a nechtějí jen poplatky

Hledali jste na internetu a doposud jste nenašli. Je to naprosto běžné. Buď narazíte na velmi vysoké nároky poskytovatelů, které nejste schopni splnit. V tom horším případě narazíte na podvodné nabídky, kde nepůjčují, ale pouze vybírají poplatky předem. Proto jsme sestavili tento seznam, kde se nabízejí půjčky pro všechny.

Máme k dispozici reálné nabídky. Ne jen běžné sliby, jaké naleznete na jiných internetových stránkách. Zde se opravdu půjčují peníze a věřitelé nechtějí jen poplatky. Jako první se podívejte do pravého menu, kde jsme umístili produkty největších společností, které mají zároveň lehce splnitelné podmínky. Pokud kliknete na jejich logo nebo na zelené tlačítko níže, tak se dostanete ihned na jejich stránky. A následně si již vše sjednáte s nimi - neděláme žádného prostředníka - opravdu jednáte přímo s poskytovatelem. Vyberte si dle požadované výše, klikněte a vyplňte u nich žádost. vše ještě dnes.

Když pro všechny, tak pro všechny bez rozdílu

Jaké jsou nejvíce férové podmínky, aby nikoho nediskriminovali? Nejspíše pokud věřitele nezajímá, jestli máte zaměstnání a nemusíte mu ani dokládat výši vašich příjmů. Tedy se jedná o opravdové půjčky pro všechny. Tuto podmínku splňuje jak Zaimo, tak i Kredito24. Dále ani nenahlížejí do bankovního registru a po klientech nevyžadují ručení nemovitostí ani ručitele. Na druhou stranu se dostanete maximálně k 10.000 Kč, resp. 15.000 Kč. Pokud vám takový obnost postačuje tak není co řešit. A perlička na závěr? U společnosti Kredito24 poprvé nebudete platit žádný úrok. Vezměte se celých 10 tisíc a i vraťte jen 10 tisíc. Žádné RPSN, žádná úroková sazba, žádné přeplacení.

Splníte podmínky? Můžete si půjčit ještě více

V předchozím odstavci byly zmíněné 2 firmy, které mohou poskytnout půjčky pro všechny. Bez dalších podmínek, ale bohužel jen do 15 tisíc. Potřebujete-li více a jste schopni alespoň nějakou podmínku splnit, tak máme řešení. Pokud máte zaměstnání, tak se můžete obrátit na BB - dávají až 45.000 Kč. Firma Provident rovněž vyžaduje toto potvrzení, ale navíc i doložení trvalého bydliště. Pokud vyhovíte a schválí vás, tak se dostanete až k 80.000 Kč. A poslední (nejvyšší) je Profi Credit, který vyplatí až 166.000 Kč. Požadavky na žadatele jsou v podstatě shodné jako u předchozích dvou. Máte zájem? Ihned klikněte na jednu z pěti nabídek v pravém menu.

Co se požaduje po klientech - nejdůležitější podmínky

u všech zde nabízených půjček není kontrolován registr dlužníků. Můžete tedy odeslat svoji žádost i pokud máte záznam. A zároveň nikde nepožadují po klientech poplatky předem. Ostatní parametry jsou však již diametrálně odlišné a musíte se přesvědčit, že ve všem vyhovujete.

  • (Kredito24) - ne příjem, ne registr, ne zaměstnání, do 10 minut
  • (Zaimo) - ne příjem, ne registr, ne zaměstnání, do 15 minut
  • (BB) - je nutné mít zaměstnání a doložit jej, jinak nic
  • (Provident) - nutný doložitelný příjem, mít občanku a účet
  • (Profi Credit) - musíte mít zaměstnání a účet v bance

Poslední záchrana, když nic jiného nevyjde

V první řadě by jste měli udělat vše pro to, aby jste uspěli u společností nahoře. Je to ta nejvýhodnější a nejlevnější cesta k penězům. Resp. nejvýhodnější vzhledem k dalšímu řešení. Tím posledním je podívat se do naší inzerce, kde nabízejí finance soukromé osoby. Ty sice nevyžadují skoro nic a mají lehce splnitelné podmínky, ale na druhou stranu mají vysoké úroky. Běžně se zde můžete setkat s tím, že budete muset přeplatit i jednou tolik. Počítejte s tím dopředu. Naše inzerce umožňuje jak zobrazit si nabídky od poskytovatelů, tak do ní i vložit svoji vlastní žádost. Klikněte zde na některou z nabídek a podívejte se ostatně ihned sami co je k dispozici. Neváhejte.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky