Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčku bez registru a doložení příjmu hned (až 250 000 Kč)

Půjčku bez registru a doložení příjmu hned (až 250 000 Kč)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Máme pro vás připraveno několik způsobů, jak se dostat k penězům bez doložení příjmu a taktéž i bez registru. Nejvýhodnějším krokem je zvolit první nabízené společnosti, jelikož mají mnohem nižší úroky. Naopak druhou možnost, soukromé poskytovatele, volte až když vás nikde jinde neschválí.

V následujícím textu se budeme bavit o nebankovních (soukromých společnostech), které vyplácení finance ze svých zdrojů a odkazy na ně naleznete ve srovnání půjček, kde uvidíte jejich výpis. Pokud se vám bude líbit některá z nabídek, o které budeme mluvit, tak klikněte na jejich logo nebo na zelené tlačítko. Budete přesměrováni na jejich internetové stránky, kde můžete vyplnit žádost a ihned ji poslat ke zpracování. Veškeré žádosti a náležitosti řešíte již s tou kterou firmou. My se vám pouze pokusíme dát přehled, kdo v ČR půjčuje i bez doložení příjmu a jedná hned.

Jak se dostat přes 40.000 Kč bez doložení příjmu

U Kredito24 nevyžadují doložení příjmu a ani zaměstnání. Stačí navštívit jejich stránky a odeslat formulář. Žádné papírování, během 10 minut se vám ozvou s výsledkem zpět. Vše je bez registru a dokonce první je zcela zdarma - kolik si půjčí, tolik i vrátíte. Stačí mít pouze bankovní účet a mobilní telefon. Maximálně dostanete 10.000 Kč. Druhou možností je Zaimo, kde lze žádat až o 15.000 Kč. Je rovněž bez registru a bez doložení příjmu. Je zcela bezúčelová, ale první není zdarma. Nicméně i tak oceníte jejich rychlé vyřízení žádosti a okamžité schválení či zamítnutí. Pokračujte na jejich stránky. Poslední nabídkou je BB půjčka, která přesahuje hranici 40.000 Kč. Zde ovšem musíte být zaměstnanec, i když nezáleží na výši příjmu. Vyzkoušejte a požádejte.

Jak se dostat k 160.000 Kč a to ihned

Stále se budeme pohybovat v nabídkách bez registru, ovšem již s nutným příjmem. Zde je jak Provident (80.000 Kč), tak Profi Credit (166.000 Kč). U obou dvou musíte mít pravidelný příjem a profi Credit co do rychlosti vychází mnohem výhodněji - do 24 hodin bude vše vyřízeno. Doba splatnosti je zde nastavena na 12 až 24 měsíců. U Provident se splácí v týdenních splátkách a ty jsou povoleny na 45 - 100 týdnů. Tedy se jedná o podobný ekvivalent s rozložena na jeden až dva roky. Z hlediska RPSN a úrokové sazby vycházejí podobně. nejdůležitější je si tedy zodpovědět, jestli chcete platit po týdnech či měsících a zda-li se vejdete do 80 nebo do 166 tisíc. Klikněte na zelené tlačítko a přejděte na jejich internetové stránky.

Vyplatí se využít naši inzerci a co očekávat

Možná jste na možnost inzerce a půjček od soukromých osob bez registru narazili poprvé. Co od toho tedy očekávat? Především lehčí podmínky pro žadatele, ale na druhou stranu vysoké úroky pro věřitele. Počítejte, že přeplatíte mnohem více.

  • není vyžadováno tolik potvrzení, jednodušší papírování
  • ne registr, někdy nevadí ani případná exekuce
  • vše domlouváte online, z pohodlí vašeho domova
  • značně vyšší úrokové sazby (50%, 75% ale i více než 100%)
  • buďte ostražití, ne každý nabízející je ověřený poskytovatel

Máte-li zájem, tak navštivte naši inzerci půjček. Odkazy naleznete ve srovnání, míří na konkrétní nabídky od soukromníků.

Jak získat až celých 250.000 Kč bez registru

V tom případě musíte do soukromé inzerce, kde peníze i bez doložení příjmu nabízejí soukromníci. Máte na výběr ze dvou možností: 1. popsat svůj problém a nechat si nabídnout, 2. projít si všechny aktuální nabídky a ozvat se nabízejícímu. Částky zde nejsou nijak omezeny, běžně se pohybují okolo 250.000 Kč a není problém nalézt i vysoké nabídky nad milion korun. Zde je však již vždy vyžadováno zajištění nemovitostí. Obyčejně se lze domluvit i na individuálních podmínkách - například nižší splátce nebo vyšší sumě. vše je ale vykoupeno vyšším RPSN. Navštivte inzerci a podívejte se sami.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes