Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka pro nezaměstnané - zaslané poštovní poukázkou

Půjčka pro nezaměstnané - zaslané poštovní poukázkou
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Ano, skutečně zde pro vás máme nabídku půjčky, která je i pro nezaměstnané a bez nutnosti mít jakýkoliv příjem. A dokonce je i zasílána žadatelům formou poštovní složenky (poukázky). Pokud splňujete jednoduché podmínky, tak mohou být peníze vaše ihned - vše vyřízeno do 10 minut!

Jak slibujeme, tak i nabízíme. Navštivte naše srovnání půjček,m zde si vyberte Ferratum. A ta přesně odpovídá požadavkům, které máte. Za prvé není nutností, aby jste prokazovali svůj příjem. Takže je vhodná i pro nezaměstnané lidi. A jakmile budete schváleni, tak si můžete vybrat, jakým způsobem chcete doručit peníze. První volbou může být klasický převod na bankovní účet. Druhou možnosti je zvolit poslání poštovní složenky (poukázky), kterou si můžete nechat proplatit na poště. Doporučujeme vám podat žádost okamžitě - dané společnosti pak již stačí jenom 10 minut na to, aby vás schválila a poslala vám zvoleným způsobem žádaný finanční obnos.

Je to skutečně rychlé? Peníze potřebuji ihned!

Ano, je. A to nejen díky rychlosti vyřízení, ale i přístupem společnosti. Žádat můžete dnem i nocí a to i víkendech. Kdykoliv se dostanete do potíží, tak můžete 24 hodin denně žádat. Stačí vám na to připojení k internetu - vše lze vyřídit z domova přes počítač. Ihned po odeslání žádosti je předána ke zpracování a do 10 minut je o všem rozhodnuto. V případě, kdy jste uspěli, tak peníze ihned míří k vám. Žádné další zdržování nebo přehnaná byrokracie. Nemusíte osobně chodit na pobočky či shánět různá potvrzení. Vše je skutečně tak jednoduché. Navštivte naše srovnání půjček a vyberte si Ferratum - schvalování probíhá 24 hodin denně a netrvá déle než 10 minut.

Měl jsem v minulosti problémy, schválí mě?

Častým dotazem žadatelů je, jestli mohou být odmítnuti kvůli svým starým restům. Například kvůli zápisu v bankovním registru. U této půjčky se do registrů nenahlíží a nehrají žádnou roli. Stejně tak lze poskytnout i nezaměstnaným lidem bez příjmu. Pokud máte zaměstnání, tak je to výborný bonus pro vás. Aby jste prošli schvalovacím procesem, tak musíte být starší 21 let a mladší 75 let a být občanem ČR. Žádné další zásadní podmínky zde nejsou. Pokud se potřebujete ihned dostat k penězům, nemáte čas čekat a splňujete tyto požadavky, tak klikněte a přejděte na jejich internetové stránky.

Konkrétní podmínky půjčky i pro nezaměstnané

V předchozím textu byly uvedeny všechny skutečnosti, které musí žadatel splnit aby mohl být kladně posouzen.Shrňme si tedy nyní všechny podmínky přehledně do několika málo bodů.

  • nemusíte dokládat svůj příjem, tedy i pro nezaměstnané
  • peníze k vám dorazí poštovní složenkou (poukázkou)
  • pro občany České republiky starších 21 let
  • nenahlíží se do bankovního registru, můžete mít zápis
  • rychlé řešení, vše vyřízeno do deseti minut

Lze si půjčit někde jinde? Jsou jiné nabídky?

Nejsou. Můžete se sami přesvědčit - podívejte se do srovnání půjček na těchto stránkách. Nalézá se zde výpis nebankovních společností, které velmi rychle půjčují od 1000 Kč až po 166 000 Kč. Pokud se podíváme na jejich podmínky, tak všechny vyžadují, aby měl žadatel pravidelný příjem. A další komplikací je, že umožňují jen převod na účet. Ne zaslání poštovní poukázkou (složenkou). Tedy nabídka půjčky Ferratum (nacházející se v našem srovnání půjček) je jediná možnost, jak se nezaměstnaný člověk může dostat k penězům bez požadavku na potvrzení o příjmu. Doporučujeme tuto možnost - klikněte a podívejte se na jejich internetové stránky. A žádejte ihned.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes