Půjčka pro nezaměstnané lidi převodem na bankovní účet

Zkoušeli jste někdy hledat půjčku pro nezaměstnané lidi? Není to jednoduché. Skoro nikdo takovýmto lidem nechce nic půjčit. Proto jsme se podívali po největších společnostech, které jsou ověřené a dali dohromady tento článek - kde půjčí nezaměstnaným lidem. A ideálně převodem na bankovní účet do 24 hodin od podání žádosti.

Máme pro vás nachystáno celkem 5 společností, jež jsme umístili na pravou stranu tohoto webu. Vidíte jak jejich loga, tak i částky, které jsou ochotny půjčit. A níže je i zelené tlačítko. Pokud se vám bude líbit popis a výše jejich půjčky, tak ihned na danou společnost klikněte. Dostanete se na jejich web a tam již můžete odeslat žádost přímo jim. Nebo můžete pokračovat ve čtení článku a dozvědět se, kde poskytnou půjčky i pro nezaměstnané. A ideálně během pouhého 1 dne převodem na váš bankovní účet. A jakmile se vám bude nějaká nabídka líbit, tak na ní ihned klikněte. Rychlost vyřízení záleží i na vaší rychlosti podání žádosti.

První dvě půjčí nezaměstnaným na jejich účet

První dobrá zpráva pro nezaměstnané, kteří touží dostat peníze do zítra převodem na účet. Kredito 24 a i Zaimo posílají peníze klientům na bankovní účet. Přitom ale nevyžadují, aby jste jim dokládali příjem, měli čistý registr nebo museli splňovat cokoliv jiné. Není nutný ručitel ani zástava. Jednoduše na ně klikněte, na jejich stránkách si přečtěte podmínky, vyhledejte poptávkový formulář a požádejte u nich. Do 20 minut vám zatelefonují a sdělí, jestli jste uspěli. Pokud ano, tak okamžitě odesílají peníze na váš bankovní účet. A ty by dle rychlosti banky neměli dorazit později něž do 24 hodin od odeslání. Můžete tak zítra mít 15 tisíc či 25 tisíc dle zvolené možnosti.

A co ostatní? Je tady konkurence?

V pravém seznamu je celkem 5 firem, ale prozatím jsme zmínili jen první dvě. Mohou ostatní tři konkurovat? Jedině pokud by jste splnili poměrně náročnější požadavky. BB vyžaduje, aby jste doložili příjem (není pro nezaměstnané). Provident rovněž vyžaduje příjem a k tomu ještě další dvě potvrzení. Doba vyřízení se tak může protáhnout až na několik dní a převod na bankovní účet nebude do 1 dne. Poslední je Profi Credit, který na jednu nabízí až krásných 166 000 Kč, ale jsou zde podmínky z hlediska příjmu a čistého bankovního registru. Zde by jste tedy jako nezaměstnaní rovněž nepochodili. Je ale dobré o těchto možnostech vědět. Například by si místo vás mohl půjčit váš přítel nebo přítelkyně? Zvažte.

Které společnosti půjčí nezaměstnaným převodem na účet

Pokud si shrneme všechny společnosti, které jsou umístěny vpravo, tak dojdeme k následujícímu seznamu. Zelenou ikonu mají ty, které půjčí nezaměstnaným a převodem na účet. červenou mají ty, které buď nepůjčují nezaměstnaným nebo peníze neposílají převodem na účet do 24 hodin. V pravém menu můžete ihned přejít na jejich stránky a žádat.

  • Kredito24 - bez doložení příjmu, na účet
  • Zaimo - bez doložení příjmu, na účet
  • BB - vyžadují od klientů doložení příjmu
  • Provident - příjem + doložení trvalého bydliště
  • Profi Credit - doložení potvrzení o výši příjmu

Jak tedy pokračovat nyní a co dělat

Jak již bylo zmíněno, tak vám jako nezaměstnanému půjčí jen první dvě firmy a to maximálně do 25000 Kč. Pokud je to pro vás dostatečné, tak navštivte jejich web skrz odkazy, které jsou v pravé části. A požádejte. Potřebujete více? Třeba 50000 Kč, 80000 Kč nebo 100000 Kč? Pak již na to sami bohužel stačit nebudete a museli by jste mít někoho, kdo by si to na sebe vzal místo vás. Být nezaměstnaný bez možnosti doložení příjmu vás bohužel staví do tak nepříjemné situace, že není jiné volby. Ale pokud vám postačí 25 tisíc do 24 hodin na váš bankovní účet, tak není co řešit. Můžete ihned kliknout a vše rychle vyřešit. Co se týče podmínek splácení, tak se jedná o zlatý střed a budete velmi potěšeni, že jste zvolili právě tuto společnost.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky