Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka pro lidi s exekucí (Bez zástavy nemovitosti)

Půjčka pro lidi s exekucí (Bez zástavy nemovitosti)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Hledáte někoho, kdo poskytne půjčku pro lidi v exekuci a nebude chtít spoustu podmínek? Nebude prověřovat registry, nebude jej zajímat exekuce, nebude chtít ručitele a vše proběhne bez zástavy nemovitosti? Máme pro vás shrnutí celého nebankovního trhu. A i doporučení, jak se dostat k penězům.

Celý nebankovní trh se dělí na tři části. Na společnosti pro normální žadatele, na firmy, které se soustřeďují na problémové klienty a pak na zcela soukromý sektor. Pokud máte zájem o první dvě kategorie - klikněte na srovnání půjček. Nacházejí se tam nebankovní společnosti, které jsou ochotny přihmouřit oko, ale i takové, které mají náročnost skoro stejnou jako u banky. Pokud kliknete na jejich logo nebo zelené tlačítko, tak přejděte přímo na jejich stránky. Naprosto všechny půjčují bez zástavy, ale jen těžko mezi nimi budete hledat půjčku i pro lidi v exekuci. Ale vyzkoušejte sami, třeba uspějete.

Až 160000 Kč nebo 80000 Kč v exekuci? Těžko

První skupinou nabídek, které jsou ve srovnání půjček, jsou vysoké částky od soukromých společností. Ty dosahují až k 80 tisíc (Provident) či 160 tisíc (Profi Credit). Bohužel obě dvě mají příliš komplikované podmínky na vaši žádost. Profi Credit vyžaduje, aby jste mu poskytly zástavu vaší nemovitosti. případně se může jednat i o rodinný majetek nebo někoho z přátel. Pokud jej neseženete, tak schváleni nebudete. Druhou společností je Provident, který ale vyžaduje potvrzení o příjmu a doložení vašeho trvalého bydliště. Nemluvě o kontrolách vašich zápisů v rejstřících. Opět zde neuspějete.

Malá rychlá půjčka s minimem požadavků?

Lidé ve špatné životní situaci často sahají po prvních dvou, resp. tří nabídkách - Kredito24, Zaimo a BB. Kredito24 ani Zaimo nevyžadují doložení příjmu, zástavu, ručitele a vaši žádost jsou schopni posoudit během 10 minut. A peníze poslat na účet do 24 hodin. Otázkou ovšem je, jestli lidé v exekuci mají přístupný bankovní účet? Jelikož na něj exekutor sahá jako první. A žádná z těchto společností nevyplácí peníze v hotovosti. Lidé v problémech ještě často volí i BB, ovšem ta je jen pro zaměstnance s doložitelným příjmem a v případě exekuce máte takřka nulovou šanci na úspěch.

Jak se tedy dostat k penězům i v exekuci?

Jak to tak vypadá, tak moc štěstí jste doposud neměli a jen horko těžko u některého z poskytovatelů uspějete. Doporučujeme to ale nevzdávat a opravdu poctivě vyzkoušet všechny možnosti a podat si žádost. Případně si můžete přilepšit - pokud splníte některý z bodů, tak máte mnohonásobně vyšší šanci na schválení.

  • sežeňte si ručitele, který bude ručit za peníze společně s vámi
  • bez zástavy nemovitosti ne, sežeňte nějakou od přátel
  • nechejte přátele nebo rodinu, ať si půjčí oni
  • v exekuci žádná firma bez zástavy a ručení nepůjčí
  • jistě jste i v registru - další problém na který třeba myslet

Kam se mají tedy lidé v exekuci obrátit o půjčku?

Vše co bylo doposud nabídnuto, tak bylo bez zástavy nemovitosti nemožné. Zbývá tedy už jenom poslední možnost - soukromé osoby a investoři. Na ty můžete narazit v naší inzerci, kde se nacházejí jak nabídky od těchto lidí, tak i poptávky od lidí v podobné situaci jako jste vy. Buď se můžete podívat na všechny zveřejněné nabídky, nebo si založit vlastní poptávku. Stačí zde kliknout na některou z nabídek a dostanete se do inzerce. Kde se pohybují soukromníci, kteří sice mají vyšší úroky, ale pomohou i lidem v exekuci. Jak je vidět, tak žádnou jinou možnost nemáte a nikdo z nebankovních firem vám nepůjčí.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes