Půjčka poštovní složenkou (bez nutnosti mít bankovní účet)

Máme pro vás nabídku půjčky, kterou můžete dostat poštovní složenkou. Žádné plané sliby a prázdné řeči. K jejímu schválení je nutné naprosté minimum a vyřízení netrvá déle než 10 minut. Máte-li zájem získat tyto peníze bez nutnosti mít bankovní účet, tak čtěte dále o této nabídce.

Žádáte-li o půjčku poštovní složenkou, tak se vám nabízí FERRATUM půjčka (klikněte zde), která má mnoho výhod oproti konkurenci. Tou první je samozřejmě fakt, že vám peníze budou zaslány poštovní složenkou (jak ostatně požadujete). Dále je velmi výhodné to, že schválení trvá pouhých 10 minut. Pokud tedy ihned teď kliknete na odkaz, tak se dostanete na jejich internetové stránky. Vyplníte jejich žádost a během 10 minut máte schválené peníze, které míří přímo k vám. A to vše bez nutnosti mít zřízen bankovní účet.

Splnit podmínky je velmi snadné

Zásadní podmínkou je, aby vám bylo 21 až 75 let a aby jste byli občanem ČR. Toť vše. Tato společnost nevyžaduje, aby jste ji dokládali potvrzení o zaměstnání a ani potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele. Žádné další podmínky zde nejsou vyžadovány. Dokonce není ani na překážku ten fakt, že jste například v bankovním registru. Pokud si vyberete tuto možnost, tak při schvalování nebude nahlíženo do registru. Jistě vše splňujete a nic vám nebrání v tom, aby jste si zažádali o 1000 Kč až 10.000 Kč - klikněte zde a pokračujte na stránky FERRATUM.

Nejen poštovní složenkou, ale i další výhody

Díky jednoduchým podmínkám je vše velmi rychlé a půjčka lze sjednat i pouze přes internet z vašeho PC. Nemusíte nikam chodit ani jezdit. Stejně tak ani nemusíte čekat na žádného obchodního zástupce, až si najde na vás čas a dostaví se za vámi. Žádosti můžete odesílat 24 hodin denně a jsou schvalovány každý den - včetně víkendů! Samotný proces posouzení zabere přibližně 10 minut, následně jste kontaktování a domluvíte se na dalším postupu. Doručení peněz si lze zvolit bu´d poštovní složenkou či i běžným převodem na účet.

Co se nabízí a co naopak musíte splnit

Zásadní podmínkou je, aby jste byli občanem ČR a zároveň vám bylo mezi 21 až 75 let. Pokud toto splňujete, tak již v podstatě nestojí nic ve vaší cestě k penězům. Podívejte si na to, co a za jakých podmínek můžete zde získat.

  • můžete získat 1000 Kč až 10000 Kč během 10 minut
  • nemusíte být zaměstnancem a nedokládáte výše příjmu
  • nemusíte mít ručitele ani zástavu majetku
  • peníze obdržíte buď poštovní složenkou nebo na účet
  • jednorázové splacení, žádný splátkový kalendář

Je konkurence výhodnější? Existuje něco?

Není výhodnější a neexistuje nic s podobnými parametry. Nabídka, kterou jsme se doposud zabývali, je velmi výhodná a nikdo nemá jistě zájem hledat u konkurence. Jediným zádrhelem by mohlo být, kdyby jste chtěli půjčit více než 10000 Kč, to vám tato nabídka není schopná nabídnout. V tom případě se můžete podívat do pravého menu, kde jsou vypsány ostatní nebankovní firmy. Konkrétně Kredito24 (až 15.000 Kč), Zaimo (až 25.000 Kč), BB Půjčka (až 45.000 Kč), Provident (až 80.000 Kč) a Profi Credit (až 166.000 Kč). Zde se ale nabízí pouze převod na bankovní účet, doručení poštovní složenkou u žádné z těchto firem není možné.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky