Půjčka Online do 10 minut - Převod na bankovní účet

Máme pro vás skutečné nabídky opravdových půjček, kterou mohou být zřízeny online a to do 10 minut. Vše co potřebujete je jen váš počítač a mít bankovní účet. Jelikož peníze dostanete převodem. Podmínky jsou zcela minimální a jednoduché. A pokud by jste chtěli vyšší sumu, tak máme i alternativy.

Poté, co jsme se podívali podrobně na celý nebankovní trh a konkrétní nabídky a balíčky, tak jsme dospěli k následujícímu zjištění. Chcete-li peníze do 10 minut, tak můžete využít služeb 2 nebankovních firem. A pokud by jste zde nepochodili (vzhledem k jednoduchým podmínkám nemožné), tak máme v záloze ještě soukromníky, kteří jsou ochotni vyplatit ze svého. Ovšem toto řešení vás již přijde dráž a bavíme se zde o zcela jiném RPSN. Ale popořádku, nejdříve se podívejme na nebankovní firmy, u nichž jsou peníze posílány na bankovní účet a kde jsou velmi přívětivé úroky.

Do 10 minut od nebankovních společností

V tom případě jsou zde dvě možnosti, které splňují podmínku vyplacení do 10 minut, vše vyřízené online přes internet a vyplacení na bankovní účet. V pravé části této stránky máte výpis společností. Přičemž první (Kredito24) a druhá (Zaimo) vám budou ve všem vyhovovat - na 100%. Dokonce jsou tak přívětivé, že skutečně stačí odeslat žádost a dále ani už nemusíte posílat nikam žádná potvrzení či je pracně shánět. Peníze mohou mít i lidé, kteří jsou na úřadu práce. A i ti, kteří jsou zapsáni v bankovním registru neplatičů. Stačí-li vám 1.000 Kč až 10.000 Kč až 15.000 Kč, tak klikněte na jejich nabídku. A máte půjčku online přes internet, která bude vyplacena do 10 minut.

Převodem na bankovní účet od soukromníka - kde?

Je zde i jiné řešení, které ovšem doporučujeme až v druhé řadě, kdy vše ostatní selhalo a vy nemáte jinou možnost. Na těchto internetových stránkách je inzerce, ve které operují soukromé osoby a půjčují své peníze ostatním lidem. Na jednu stranu je to velmi výhodné - dostanete peníze online, nic nedokládáte, nemusíte splňovat mnohdy složité podmínky. Ale je zde i negativum v podobě míry RPSN, kdy si tyto osoby nechávají opravdu solidně zaplatit. A můžete se setkat i s nabídkami, kde zaplatíte i více než jednou tolik. Berte proto tuto možnost až jako poslední řešení, kdyby předchozí nebyly schváleny.

Volte raději společnosti, mají nižší přeplacení

Jak jsme psali v předchozím odstavci, tak doporučujeme se soustředit především na nebankovní firmy (viz pravé menu). Mnohem menší úroková sazba znamená, že váš rodinný rozpočet nebude tolik trpět.

  • je nutné pouze odeslat žádost, nic více nezařizujete
  • nemusíte shánět potvrzení o příjmu, i pro nezaměstnané
  • vyřízení do 10 minut a vše sjednáte online
  • v inzerci jsou vždy požadovány vyšší úroky a přeplatek
  • kontaktování a domluva v inzerci může trvat déle než 10 minut

Alternativy - nabízí se ještě něco jiné?

Ano, pokud shlédnete do pravé části stránky, tak uvidíte kompletní výpis všech firem, které půjčují peníze online. Nezmínili jsme tři a to proto, že úplně do detailu nesplňují vaše požadavky. BB (až 45.000 Kč) nabízí peníze pouze v tom případě, kdy doložíte zaměstnání. Což bude trvat déle než 10 minut. Druhý, Provident (80.000 Kč), rovněž vyžaduje příjem a k tomu ještě i ověřuje adresu vašeho trvalého bydliště. Třetí a poslední je Profi Credit (přes 160.000 Kč), který vyplácí do 24 hodin, ale musíte být zaměstnancem a u vyšších sum musí být i ručitel. Pokud vás tyto vyšší půjčky zaujaly, tak ihned klikněte na jejich tlačítka. Dostanete se na stránky zmíněných firem, kde můžete okamžitě podat online žádost. Udělejte to ihned.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky