Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka nezaměstnaným do 50 000 Kč (bez kontroly registru)

Půjčka nezaměstnaným do 50 000 Kč (bez kontroly registru)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Patříte mezi nezaměstnané a potřebujete půjčit do 50000 Kč? V tom případě vám můžeme shrnout, co se pro vás nabízí. A skutečně, máme zde pro vás několik řešení, u kterých splňujete podmínky. A i řešení, kde si musíte podat žádost individuálně a uvidíte, jestli bude tato půjčka bez kontroly registru schválena.

Pokud patříte mezi nezaměstnané, tak pro vás máme 2 velmi schůdné nabídky půjček a 3, které budou trochu komplikovanější. Pokud by jste neprošli ani u jedné ze zmíněných společností, tak vám poté doporučíme naši inzerci půjček od soukromých osob, kde půjčují i nezaměstnaným. nejdříve ovšem vyzkoušejte všechny nebankovní nabídky, jsou mnohem levnější a z hlediska smlouvaných podmínek výhodnější. Pokud kliknete ve srovnání půjček na jejich logo nebo zelené tlačítko, tak se dostanete na jejich WWW stránky. Kde již vše můžete dořešit s nimi a získat třeba i 50000 Kč pro nezaměstnané bez kontroly registru.

Nebankovní firmy, které půjčí bez doložení příjmu

První dvě firmy, o kterých byla řeč v úvodu je Kredito24 a Zaimo. Proč jsou tak výhodné? Nevyžadují, aby jste jim dokládali výši příjmu a ani nemají žádnou spodní hranici příjmu, od které půjčují. Na peníze má tak šanci každý, i nezaměstnaný. Podívejte se do srovnání půjček, klikněte a žádejte. Do 20 minut vám sdělí výsledek a do druhého dne peníze odešlou na bankovní účet. Osobní předání v hotovosti bohužel nenabízejí. V první případě až 15 tisíc, ve druhém až 25 tisíc. Není to 50000 Kč, ale lepší než-li nic. Máte-li zájem, klikněte (v našem srovnání půjček) a navštivte jejich stránky pro podrobnější informace. vše je bez kontroly registru.

U vyšších částek nemáte jako nezaměstnaní moc šanci

Možná by jste potřebovali až do 50000 Kč, tady ovšem není situace jednoduchá. BB nabízí sice 45000 Kč do 24 hodin, ale striktně vyžaduje doložení příjmu od toho, kdo žádá. Nezaměstnaný tedy neprojde. Další společností je Provident, který hranici 50 tisíc lehce pokoří, půjčuje až do 80 tisíc. Ovšem opět nastupuje doložení příjmu a tentokrát i dokonce doložení trvalého bydliště. Nemluvě již o Profi Credit, který má ještě komplikovanější podmínky a nemá cenu se jím vůbec zaobírat, zde by jste se svojí žádostí rovněž nepochodili. Zbývá si tedy půjčit u Kredito24 (první odkaz) nebo u Zaimo (druhý odkaz), kde půjčení probíhá bez doložení příjmu a bez kontroly registru.

Kolik a za jakých podmínek si jako nezaměstnaný můžete půjčit

Udělejme si tedy přehled, kolik jako nezaměstnaní můžete získat. A od jakých částek se nároky již navyšují, kdy musíte mít doložitelný příjem a kdy již jsou vyžadovány i další náležitosti. Všechny nebankovní společnosti, vztahující se ke konkrétním částkám, byly jmenovány výše. V případě zájmu na ně klikněte a ihned žádejte.

  • 10000 Kč - 25000 Kč - bez registru, bez příjmu (pro nezaměstnané)
  • 25000 Kč - 50000 Kč - musíte doložit příjem (pro zaměstnané)
  • 50000 Kč - 80000 Kč - doložit příjem a bydliště
  • 80000 Kč - 160000 Kč - s registrem a příjmem
  • 160000 Kč a více - je nutná zástava nemovitosti

Existuje alternativa? Ano, ale je dražší

Předchozí firmy pro vás nesplnili to, aby vám jako nezaměstnanému poskytly 50000 Kč? V tom případě by jsme pro vás měli ještě jeden tip, ale ten je již dražší. Na těchto stránkách můžete navštívit naši soukromou inzerci, kde si lze sjednat peníze od soukromých osob. Tedy za značně jednodušších podmínek, kde se moc neřeší registry ani jiné dluhy, ale jsou vyžadovány vyšší úroky. Proto doporučujeme nejdříve požádat u všech dříve zmíněných nebankovních společností. A až teprve poté se obrátit na naši inzerci. Klikněte na některou ze zde zobrazených nabídek a přejděte mezi soukromé investory. Peníze i pro nezaměstnané a i více než 50000 Kč. Žádejte ihned.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes