Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka na účet zdarma (i pro nezaměstnané)

Půjčka na účet zdarma (i pro nezaměstnané)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Na těchto stránkách skutečně naleznete nabídky půjčky, které jsou vypláceny i nezaměstnaným žadatelům. U kterých není nutno dokládat příjem a ani jiné potvrzení. A největší výhoda? Pokud si budete půjčovat poprvé, tak je pro vás půjčka zcela zdarma a neplatíte žádnou úrokovou sazbu.

Konkrétně zde pro vás máme přichystány 2 nabídky a vy sami si můžete vybrat, která bude pro vás výhodnější. Podívejte se do našeho srovnání a uvidíte seznam společností - pokud si vyberete Kredito24 nebo Zaimo, tak v obou případech můžete získat půjčku i v nezaměstnanosti bez potvrzení příjmu. Podle výše částky, na kterou chcete dosáhnout si sami zvolte jednu společnost. Klikněte a požádejte je o peníze. Ty jsou posílány ihned na bankovní účet a není třeba již nic dále řešit. Pro jistotu doporučujeme vyplnit obě dvě žádosti. Pouhým vyplněním se k ničemu nezavazujeme. Jestliže schválí tu první, tak si ji vezmete a druhou odmítnete. A kdyby ta první nevyšla, tak máte ihned v záloze druhou.

Líbí se vám více Kredito 24?

v případě Kredito24 se peníze převádějí ještě dnes bankovním převodem. K tomu, aby vám mohlo být schváleno až 15000 Kč nemusíte mít zaměstnání a nemusíte dokládat své příjmy. Není ani nutno splňovat žádný minimální příjem. největší výhodou je, že první půjčka je zdarma. tedy pokud si vezmete 7000 Kč, tak i vrátíte 7000 Kč. Úrok vám bude účtován až u druhé a dalších půjček. U první nikoli, je zdarma. K vyřízení musíte mít občanský průkaz, mobilní telefon a zřízen bankovní účet. Nic jiné není třeba.

Nebo raději zvolíte Zaimo?

druhou možností je Zaimo. Na jednu stranu je mnohem lákavější - můžete získat až 25000 Kč, o celých 10000 Kč více než u Kredito 24. Ovšem, první půjčka není zdarma a již za tuto budete platit úrok. Ostatní parametry zůstávají stejné. Není nutné dokládání příjmu, potvrzení o zaměstnání a peníze se převádějí na váš účet u banky. Délka vyřízení je odhadována asi na 15 minut - tedy lze označit za bleskovou nabídku. A lze celá vyřídit online přes internet a nemusíte nikam chodit. Pokud tedy sháníte až 25000 Kč, tak lze doporučit tuto možnost. Pokud by vám stačily peníze do 15000 Kč, tak raději sáhněte po první nabídce a neplaťte úrok.

Jaké jsou podmínky půjček pro nezaměstnané

I když se jedná o dva různé produkty, tak mají takřka shodné požadavky na klienty. Podívejme se na ně tedy podrobněji v jednotlivých bodech. Sečteno podtrženo - svými parametry bude vyhovovat každému.

  • nemusíte mít zaměstnání a ani splnit minimální příjem
  • vše se řeší online převodem na účet (do 15 minut)
  • není kontrolován bankovní registr dlužníků
  • stačí OP, mobilní telefon a účet v bance, nic víc
  • bezúčelová, bez zástavy či požadavku na dalšího ručitele

Vyplňte pro jistotu Kredito24 i Zaimo

Ano, na první pohled jistě podmínky splňujete. Ale znáte bankovní i nebankovní společnosti a jejich byrokracii. Nikdy nevíte, kdy se může něco zadrhnout a kde může vzniknout komplikace nebo opoždění. Zažádejte si o obě dvě půjčky pro nezaměstnané na účet a počkejte, kdo vám ji schválí jako první. A toho druhého můžete odmítnout (vyplněním žádosti se k ničemu nezavazujete). Případně se můžete rozhodnout i jen podle konkrétních podmínek. Získat vše naprosto zdarma bez poplatků a RPSN zní lákavě, kdo by takové nabídce odolal? Konečné rozhodnutí je ve vašich rukou.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes