Půjčka na účet zdarma (i pro nezaměstnané)

Na těchto stránkách skutečně naleznete nabídky půjčky, které jsou vypláceny i nezaměstnaným žadatelům. U kterých není nutno dokládat příjem a ani jiné potvrzení. A největší výhoda? Pokud si budete půjčovat poprvé, tak je pro vás půjčka zcela zdarma a neplatíte žádnou úrokovou sazbu.

Konkrétně zde pro vás máme přichystány 2 nabídky a vy sami si můžete vybrat, která bude pro vás výhodnější. Podívejte se do pravého menu a uvidíte seznam společností - pokud si vyberete Kredito24 nebo Zaimo, tak v obou případech můžete získat půjčku i v nezaměstnanosti bez potvrzení příjmu. Podle výše částky, na kterou chcete dosáhnout si sami zvolte jednu společnost. Klikněte a požádejte je o peníze. Ty jsou posílány ihned na bankovní účet a není třeba již nic dále řešit. Pro jistotu doporučujeme vyplnit obě dvě žádosti. Pouhým vyplněním se k ničemu nezavazujeme. Jestliže schválí tu první, tak si ji vezmete a druhou odmítnete. A kdyby ta první nevyšla, tak máte ihned v záloze druhou.

Líbí se vám více Kredito 24?

v případě Kredito24 se peníze převádějí ještě dnes bankovním převodem. K tomu, aby vám mohlo být schváleno až 15000 Kč nemusíte mít zaměstnání a nemusíte dokládat své příjmy. Není ani nutno splňovat žádný minimální příjem. největší výhodou je, že první půjčka je zdarma. tedy pokud si vezmete 7000 Kč, tak i vrátíte 7000 Kč. Úrok vám bude účtován až u druhé a dalších půjček. U první nikoli, je zdarma. K vyřízení musíte mít občanský průkaz, mobilní telefon a zřízen bankovní účet. Nic jiné není třeba.

Nebo raději zvolíte Zaimo?

druhou možností je Zaimo. Na jednu stranu je mnohem lákavější - můžete získat až 25000 Kč, o celých 10000 Kč více než u Kredito 24. Ovšem, první půjčka není zdarma a již za tuto budete platit úrok. Ostatní parametry zůstávají stejné. Není nutné dokládání příjmu, potvrzení o zaměstnání a peníze se převádějí na váš účet u banky. Délka vyřízení je odhadována asi na 15 minut - tedy lze označit za bleskovou nabídku. A lze celá vyřídit online přes internet a nemusíte nikam chodit. Pokud tedy sháníte až 25000 Kč, tak lze doporučit tuto možnost. Pokud by vám stačily peníze do 15000 Kč, tak raději sáhněte po první nabídce a neplaťte úrok.

Jaké jsou podmínky půjček pro nezaměstnané

I když se jedná o dva různé produkty, tak mají takřka shodné požadavky na klienty. Podívejme se na ně tedy podrobněji v jednotlivých bodech. Sečteno podtrženo - svými parametry bude vyhovovat každému.

  • nemusíte mít zaměstnání a ani splnit minimální příjem
  • vše se řeší online převodem na účet (do 15 minut)
  • není kontrolován bankovní registr dlužníků
  • stačí OP, mobilní telefon a účet v bance, nic víc
  • bezúčelová, bez zástavy či požadavku na dalšího ručitele

Vyplňte pro jistotu Kredito24 i Zaimo

Ano, na první pohled jistě podmínky splňujete. Ale znáte bankovní i nebankovní společnosti a jejich byrokracii. Nikdy nevíte, kdy se může něco zadrhnout a kde může vzniknout komplikace nebo opoždění. Zažádejte si o obě dvě půjčky pro nezaměstnané na účet a počkejte, kdo vám ji schválí jako první. A toho druhého můžete odmítnout (vyplněním žádosti se k ničemu nezavazujete). Případně se můžete rozhodnout i jen podle konkrétních podmínek. Získat vše naprosto zdarma bez poplatků a RPSN zní lákavě, kdo by takové nabídce odolal? Konečné rozhodnutí je ve vašich rukou.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky