Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka na stavbu domu - Se zástavou i bez zástavy nemovitosti

Půjčka na stavbu domu - Se zástavou i bez zástavy nemovitosti
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Připravili jsme zde pro Vás přehled půjček na stavbu domu. Můžete ihned kliknout na tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Naleznete zde produkty bez zástavy nemovitosti a i se zástavou. Máte-li zájem o konkrétní informace (výše, úrok, splátka), tak klikněte na konkrétní nabídku. Přejděte na oficiální stránky společnosti a požádejte i u nich o půjčku na stavbu. Klikněte ihned.

Jako první řešení Vám doporučujeme se podívat na nabídky od bank. Naprosto největší výhodou jsou momentální úrokové sazby. Půjčky na stavbu domu většinou spadají do kategorie hypoték, kde se současně pohybujeme v rozmezí 2,5% až 3,2%. A tato hodnota navíc i každým měsícem dále klesá. A je pro žadatele výhodnější a levnější. Nebankovní společnosti nenabízejí hypoteční úvěry, ale pouze půjčky na stavbu. A u těch se úrok pohybuje minimálně okolo 25%. Tedy desetkrát tolik. Proto Vám důrazně doporučujeme, aby jste si zde nejdříve vybraly ty nabídky, které jsou od bank. Podívejte se na ně, proklikejte si je. A vyberte si tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce pro Váš konkrétní případ.

Doporučujeme - Půjčku na stavbu domu od banky!

Jako první Vám doporučujeme půjčku na stavbu od Hypoteční banky. Ta spustila nový portál, kde lze vše sjednat. Resp. si domluvit konzultaci s jejich odborníkem, který Vám dá nabídku a vše Vám vysvětlí. Navštivte naše srovnání půjček, vyberte si tento produkt a klikněte na tlačítko, které vás přesměruje na oficiální stránky. Zde si můžete domluvit konzultaci na pobočce nebo ve virtuální internetové pobočce. Je důležité, aby jste jednali s jejich odborníkem. Ten Vám již konkrétně vypočítá a sdělí, jestli můžete získat půl milionu nebo například dva miliony. Jestli bude se zástavou nemovitosti nebo bez zástavy. Vše je o osobním kontaktu. Úroková sazba začíná již na hodnotě 2,84 %. Klikněte a zjistěte více o této nabídce.

Žádejte přímo na tomto odkazu (důležité)

Doporučujeme vám následovat zmíněný odkaz. Jedná se o to, že Hypoteční banka nabízí mnoho typů úvěrů a tato půjčka na stavbu domu je jen jedním z nich. Aby jste skutečně žádali konzultaci a informace o tomto produktu. Momentálně má HB 15 různých produktů! Na pozemek, na rekonstrukci, na družstevní byt...na stavbu domu je jen jedním z nich. Proto následujte nahoře uvedený odkaz. Pokud Vám tato nabídka nebude vyhovovat. Tak si zde můžete vybrat jiné bankovní produkty, které Vám mohou umožnit financování stavby. Stačí si jen Vybrat a kliknout na konkrétní nabídku. Žádejte ihned, jelikož samotné schválení a vyřízení bude jistou dobu trvat. Aby se začátek Vaší stavby neúměrně neprotáhl a vy jste nemuseli vše přesunout až na další sezónu.

$vlozreklamu

Potřebujete nebankovní? Pak máme řešení se zástavou

Je ale možné, že bankovní peníze Vaši situaci neřeší. Jak sami vidíte, tak je zde mnoho konkurenčních nabídek. Konkrétně by jsme Vám doporučili společnost Vita Credit, která je nebankovní a nabízí čistě nebankovní půjčky i na stavby domu se zástavou. Tou nejdůležitější podmínkou, je že musíte mít nemovitost vhodnou k zástavě. A v takovém případě můžete žádat o 50 000 Kč až 1 880 000 Kč. Pro více informací se podívejte do našeho srovnání půjček. Splatnost je 12 až 180 měsíců a peníze dostanete bankovním převodem. Nemusíte být zaměstnanec a nemusíte ani splňovat žádný minimální příjem. Rovněž jej ani žádným způsobem nedokládáte. Bohužel se nahlíží do registru, takže pozor na tento parametr. Dalším klíčovým požadavkem je, aby jste měli nemovitost (může být i cizí). Na rozdíl od banky je zde již mnohem vyšší RPSN, jelikož se jedná o nebankovní půjčku na stavbu domu.

Požádejte okamžitě na této stránce o půjčku na stavbu domu

Platí ta samá situace jako u Hypoteční Banky. Ujistěte se, že následujete výše uvedený odkaz. Vita Credit má opět veliké množství produktů a jen jeden je vhodný na stavbu domu. Velikou výhodou zde je, že lze vše dojednat přes internet a nemusíte nikam chodit. Kdežto u bankovní nabídky se musíte nejdříve setkat se zástupce (byť i virtuálně). Což má ovšem taky své výhody, vše Vám bude vysvětleno přímo osobně. Vyberte si jednu ze zmíněných nabídek, klikněte a okamžitě se podívejte na jejich nabídky. A zjistěte u každého produktu odpovědi na klíčová otázky. Je to se zástavou nemovitosti? Jaká je měsíční splátka, kolik je RPSN, jaký je celkový úrok a mohou mi být tyto peníze na stavbu domu schváleny? Jednejte okamžitě.

Jednejte okamžitě, na rychlosti tady opravdu záleží

Již několikrát jsme zde zmiňovali fakt, že doporučujeme jednat okamžitě. Je to dáno vyšší složitostí půjček na stavbu domu. U půjčky do výplaty stačí fakticky jen ověření Vaší totožnosti, jelikož se zde nepřesahuje hranice 5000 Kč. Vy ovšem budete žádat v rámci sta tisíců korun až milionů. Je zde každopádně nutné osobní setkání a domluvení se na konkrétních parametrech. Musíte být prověřen v registrech dlužníků, insolvenčním rejstříku a dalších systémech. V některých případech mohou být nutná potvrzení (o příjmu, zaměstnání aj.). V neposlední řadě musí být i ověřeno vlastnictví případné nemovitosti k zástavě. A je-li vyžadována zástava na nemovitost, tak musí být i zapsáno zástavní právo na katastrálním úřadu. To vše zabere jistý čas a není to záležitost na pár dnů. Chcete-li dostat půjčku na stavbu domu, tak začněte jednat ihned. Okamžitě si zde vyberte nejlepší společnosti nebo banky. Roz-klikněte si jejich nabídky a srovnejte si, co nabízejí. Ihned.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes