Půjčka na občanský průkaz (OP), ručení pouze směnkou

Máme pro vás 2 nabídky, kde vám k vyplacení půjčky stačí pouhý občanský průkaz. Nic víc nepotřebujete a dostanete se až k částce 25000 Kč. Není nutné se nikam dostavit, nemusíte nic podepisovat a ani ručit směnkou. A peníze vám budou doručeny na váš bankovní účet do 15 minut.

Na těchto stránkách pro vás máme konkrétně tři řešení, jak se dostat k penězům a to jen přes svůj OP. První je, že zvolíte Kredito 24. Na pravé straně těchto stránek vidíte jejich nabídku, na OP vám vyplatí 1000 Kč až 15000 Kč. Vše s nimi vyřešíte přes internet, nikam nedocházíte a první půjčka je zdarma (bez úroků). Druhou možností je Zaimo - zde můžete dosáhnout až na 25000 Kč a opět jsou podmínky stejné, jen první není zdarma. Třetí možností je se podívat do nabídek do naší inzerce půjček. Soukromí poskytovatelé zde nabízejí své vlastní peníze na směnky či na OP. Opět stačí jen kliknout na odkaz a ihned uvidíte konkrétní podmínky.

První možnost - Kredito 24 (1000 Kč - 15000 Kč)

Tato nabídka je prostě dokonalá. Aby mohla být co nejrychleji vyplacena, tak nemusíte dokládat váš příjem a ani potvrzení o zaměstnání. Pokud jste nezaměstnaní, tak to tedy nevadí. Rovněž není nahlíženo do registru neplatičů a nejsou vyžadována žádná další potvrzení. K vyřízení vám stačí pouze občanský průkaz, mobil a účet v bance. Průměrná délka vyřízení je 10-15 minut dle složitosti případu. Pokud jste si u společnosti Kredito ještě nikdy o peníze nežádali, tak vše bude bez úroku a zdarma! Půjčíte si 15000 Kč? Tak i vrátíte 15000 Kč. Díky této výhodné akci si přijdete k finanční výpomoci zcela bezplatně. Pokud máte zájem o jejich peníze, tak klikněte na jejich nabídku v pravém menu.

Druhá možnost - Zaimo (1000 Kč - 25000 Kč)

Co více psát? Jejich podmínky jsou naprosto totožné až na dvě odchylky. První je, že první spolupráci nenabízejí zdarma a musíte zaplatit úrok. Ale to vyrovnávají tím, že můžete požádat až o 25000 Kč - tedy o deset tisíc korun navíc. Do registru se rovněž nedívají, není nutné dodávat potvrzení o příjmu a na vše stačí pouze internet. Podáte žádost a do 15 minut by mělo být vše vyřízeno. A peníze na cestě k vám. Máte zájem o Zaimo? V tom případě si v pravém menu vyberte tuto společnost a odešlete jim žádost.

Jaké jsou podmínky půjčky na OP

I když jsme se bavili o dvou naprosto rozdílných společnostech, tak jejich podmínky jsou až překvapivě stejné. Podívejme se tedy na to, co vše musí žadatel splňovat a co mu naopak tyto nebankovní firmy nabízejí.

  • vše lze zařídit přes internet online, žádná schůzka
  • stačí OP, mobil a mít zřízený účet v bance
  • nemusíte dokládat svůj příjem a ani zaměstnání
  • průměrná doba vyřízení žádosti je 15 minut
  • nemusíte podepisovat ani směnku, výhodné

Inzerce půjček od soukromníků

Možná by jste chtěli více peněz, něž o jakých částkách byla doposud řeč. Poté vám můžeme nabídnout inzerci půjček, kde se vyskytují soukromí investoři. Můžete se zde podívat na jejich nabídky. Zpravidla mají velmi nízké požadavky a vyžadují jen občanský průkaz a ručení pouze směnkou - ne nemovitostí. K jak vysokému obnosu se můžete u nich dostat vždy záleží na konkrétním soukromníkovi. Každý z nich si stanovuje podmínky individuálně. Navštivte inzerci a projděte si to, co se zrovna nabízí. Ovšem počítejte s tím, že je zde vyšší RPSN a přeplatíte tedy více, než když si vezmete půjčku u předchozích jmenovaných firem.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky