Půjčka do výplaty ještě dnes - Převodem na účet

Na stránkách jsme shromáždily nebankovní společnosti, které nabízejí půjčku do výplaty ještě dnes. Tedy, že dnes podáte žádost a nejpozději do 24 hodin je budete mít u sebe převodem na účet. Celkem se zde nacházejí 3 společnosti a každá je určena pro mírně jiného zákazníka. Vyberte si.

Celý výpis společností se nachází v pravém menu této stránky. Kdykoliv můžete na kteroukoliv kliknout a přejít na jejich internetovou prezentaci. Ano, dostanete přímo na jejich stránky - nejsme zprostředkovatelé a za poskytnutí informací nechceme od vás žádné peníze. Můžete si přečíst informace a poté navštívit ty společnosti, které nabízejí půjčku do výplaty ještě dnes. Konkrétně vám budou vyhovovat první tři - Kredito24, Zaimo a BB půjčka. Každá má však jiné podmínky.

Kredito24 - první půjčka do výplaty zdarma!

první a největší výhoda je již v nadpisu. Kolik si půjčíte, tolik jim i napoprvé vrátit. Pokud si od nich vezmete půjčku do výplaty ve výši 10000 Kč, tak jim i vrátíte 10000 Kč. nejsou zde žádné skryté poplatky, neplatíte za vedení účtu nebo za schválení. Poprvé to bude opravdu na 100% zdarma. Dalším pozitivem je, že nevyžadují doložení příjmu od zaměstnavatele, tedy jej ani nemusíte mít. Tato společnost jednoduše půjčí peníze naprosto každému, kdo si o ně požádá. Bez nahlížení do registru a vyplacení na účet do 24 hodin. Pokud se vám líbí, co právě čtete, tak klikněte a přejděte na jejich internetové stránky (nabídka je v pravém menu).

Zaimo - půjčka do výplaty bez doložení příjmu

Druhou nabídkou je společnost Zaimo, která svým klientům nabízí 25000 Kč. Částkou se tak můžete dostat výše, ale bohužel první nebude zdarma. Úroková sazba je vám účtována pokaždé. Je to ale vykoupeno tím, že si můžete od nich vzít více peněz. Stejně jako u předchozí, tak ani zde nedokládáte příjem a vše tak může proběhnout bleskově ještě dnes. Schválení by nemělo trvat více než 15 minut a peníze odesílají na váš bankovní účet ještě dnes. Maximální doba doručení je 24 hodin. Podívejte se na jejich internetové stránky, odkaz na ně je opět v pravém menu pod odkazem na Kredito24.

Shrnutí, po které žádosti sáhnout

Nyní jste si přečetli o prvních dvou půjčkách do výplaty, které jsou vypláceny převodem na účet. Jenže kterou si vybrat? Doporučujeme požádat rovnou o obě dvě. Odpovědi na obě žádosti by jste měli znát do 10 až 15 minut. A kdyby jedna z nich nevyšla, tak máte v záloze druhou. Klikněte v menu na jejich logo nebo zelené tlačítko a požádejte ještě dnes.

  • obě dvě jsou bez doložení příjmu (výhodné a jednoduché)
  • obě jsou řešeny převodem na bankovní účet
  • obě nekontrolují bankovní registr dlužníků
  • obě mají schválení ještě dnes, vyplacení max. 24 hodin
  • pouze Kredito24 nabízí první půjčku zdarma
  • Kredito24 do 15000 Kč, Zaimo do 25000 Kč

S BB půjčkou ještě dnes 45000 Kč na váš účet

Ano, je zde ještě jedna poslední alternativa, která se ovšem od předchozích dvou velmi odlišuje a proto jsme ji ani nesrovnávali v předchozích odrážkách. Můžete dosáhnout až na 45000 Kč, rozhodně nejvyšší půjčka do výplaty, která vám může být dána ještě dnes. Ovšem je zde kontrolovaný registr a se zápisem nepochodíte. Rovněž musíte doložit svůj příjem (pouze pro OSVČ a zaměstnance). Ano, podmínky zde nejsou jednoduché a ne každý tady dostane peníze. U předchozích dvou je to mnohem snadnější. Ale možná se vám bude hodit i tento odkaz, který opět najdete mezi ostatními poskytovateli. Nyní již víte vše, běžte se podívat na jejich internetové stránky, klikněte ihned.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky