Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka bez zajištění (bez zástavy a ručení až 150 000 Kč)

Půjčka bez zajištění (bez zástavy a ručení až 150 000 Kč)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Potřebujete půjčku bez zajištění nemovitostí a bez ručení? V tom případě pro vás máme několik nabídek, jež úplně všechny pocházejí z nebankovního sektoru. Budete si moci vybrat již od 20000 Kč až do 150000 Kč. Čtěte dále a vyberte si, která půjčka bez zajištění pro vás bude nejvýhodnější.

Všechny nabídky nebankovních společností jsou umístěny ve srovnání, které je podbarveno modře. Můžete vždy buď kliknout na logo společnosti, nebo na zelené tlačítko. Odkazy vedou přímo na jejich internetové stránky. Nejsme zprostředkovatelé, jen nabízíme informace. Pokud máte zájem o konkrétní půjčku, tak kliknutím přejděte na jejich stránky a vše si sjednejte s nimi. Nachází se zde 5 společností, z čehož první 4 nabízejí půjčky bez zajištění - žádné zástavy nemovitosti a ani nutnost shánět ručitele. Máte-li zájem o rychlé peníze, tak můžete rovnou kliknout a přejít k nim.

Stačí bez zajištění i menší částka? Do 24 hodin

Do první skupiny jsme vybrali takové nabídky, které jsou vhodné jako peníze do výplaty. Minimum otázek a bleskové doručení. Jedná se o Kredito24 (max. 15000 Kč) a Zaimo (max. 25000 Kč), které jsou schopny obdrženou žádost posoudit během 10 až 15 minut. A je-li schválena, tak okamžitě odesílají peníze, které by měly dorazit maximálně do 24 hodin na klientův účet. Není vyžadovaný ručitel, dokládání příjmů a ani zajištění nemovitostí. To jsou výhody. Na druhou stranu je otázka, jestli vám 15 resp. 25 tisíc bude stačit. Pokud ano, tak klikněte na jejich logo nebo zelené tlačítko. A žádejte ihned.

Potřebujete více než 25 tisíc? Jde to a není to těžké

Třetí a čtvrtou společností v naší nabídce je BB a Provident. Společnost BB je velmi podobná jako v předchozím odstavci. Taky ji lze označit jako půjčku do výplaty bez zajištění. Přeci jen, schválení ještě dnes a vyplacení do zítra převodem. Ale zde je vyžadováno doložení příjmu - nic více. Ale i tak to pro někoho může být nepřekonatelnou překážkou. Pokud by nebylo, tak můžete dostat až 45 tisíc korun. Předposlední společností je Provident, zde je ale dlouhý seznam jejich požadavků. Musíte jim doložit potvrzení o výši příjmu, potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení o sociálním pojištění. Za to nabízejí až 80 tisíc. Úplně poslední je Profi Credit, ovšem ten již není bez zajištění. Pozor na to.

Kdo půjčí bez zajištění a jaké jsou podmínky

Vše co bylo napsáno v předchozím textu lze shrnout do pár odrážek, kde si ukážeme všechny společnosti a jejich vyžadované podmínky. Až na jednu výjimku jsou všechny bez zajištění. Pokud by jste se ale chtěli dostat k vyšší částce a někdo z vaší rodiny či přátel měl nemovitost, tak by to byla taky možnost. Posuďte sami. A následně klikněte v našem srovnání na vybranou společnost.

  • Kredito24 - ne registr, ne příjem, ne ručitel, ne zajištění nemovitostí
  • Zaimo - ne registr, ne příjem, ne ručitel, ne zajištění nemovitostí
  • BB - nutno doložit příjem nad 8000 Kč měsíčně
  • Provident - potvrzení příjmu, bydliště, sociální pojištění
  • Profi Credit - vyžaduje zajištění nemovitostí, ano registr

Našli jste svůj ideální produkt a žádáte?

Pokud jste v předchozím textu nalezli poskytovatele, který splňuje vaše očekávání a zároveň projdete jeho schvalovacím procesem, tak klikněte na jeho nabídku a požádejte jej o peníze ještě dnes. A třeba již zítra je budete mít. Pokud ovšem nikde neprodejte, tak neklesejte na mysli. Na našich stránkách je i inzerce, kde si můžete podat či přečíst inzerát na soukromé peníze. Klikněte na jednu ze zde zveřejněných nabídek a dostanete se k inzerátům od soukromníků. Ovšem zde již nutno počítat s vyšším RPSN a celkovým přeplatkem. Není-li to pro vás zásadní problém, tak i tudy může vést cesta.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes