Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka bez registru a s exekucí - Kdo půjčí?

Půjčka bez registru a s exekucí - Kdo půjčí?
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Sháníte na internetu půjčku bez registru? Máme zde spousty nabídek, které tento parametr splňují. A potřebovali by jste půjčit i s exekucí? Taky vám dokážeme poradit, jak na to a kde by jste si měli podat svoje žádosti. Dokážeme poradit i takovým lidem, kteří již byli mnohokrát odmítnuti a neví jak dále.

Ve vaší pozici není výběr skutečně jednoduchý (registr, exekuce). Ale i tak jsme vybrali několik nabídek, které vás mohou zajímat. Odkazy jsou umístěny na pravé straně těchto stránek. Jakmile si vyberete společnost, která vám vyhovuje, tak klikněte na jejich logo nebo tlačítko pod ním. A dostanete se na jejich firemní web. Další možností, jak získat půjčku bez registru a s exekucí, je navštívit naši inzerci, kde se inzerují soukromé nabídky. Tuto možnost si ale nechejte až jako poslední krok. Zaplatíte vyšší úrok, tedy je vždy lepší se v první řadě domluvit s nebankovní společností, než soukromníkem.

Bez registru? Není problém, mnoho nabídek

Podívejte se do pravé části. Momentálně je zde umístěno 5 nabídek. Z toho první 4 jsou bez registru. Můžete se tedy v první řadě rozhodnout dle toho, o jakou výši chcete žádat. Stačí vám do 15 tisíc? V tom případě si vezměte Kredito24 a dokonce máte svoji první půjčku zdarma! Nezaplatíte vůbec žádný úrok, kolik si na poprvé půjčíte, tolik i vrátíte. Nedokládá se příjem. Velmi podobné podmínky má i Zaimo, opět bez příjmu a bez registru. První ovšem není zdarma. Obě společnosti mají velmi podobný schvalovací proces. Kliknete na jejich stránky a odešlete žádost (2 minuty), ony vás obratem schválí (10, 20 minut) a peníze ihned odešlou (max. 24 hodin). Žádejte ihned.

Potřebujete více? 45 až 160 tisíc

Ve srovnání jsou ovšem i jiné nabídky - BB, Provident a Profi Credit. Zde ale splnit podmínky už není tak jednoduché splnit. Vezměme vše od začátku. U BB bude nutno mít zaměstnání nebo být živnostníkem. Provident vyžaduje naprosto to samé, ale navíc i chce doložení vašeho bydliště, které nesmí být na městském úřadě. A ani jedna společnost vám nic neschválí s exekucí, ovšem bez registru není problém. Nesložitější jsou podmínky u Profi Credit, kde nesmíte mít zápis v registru. A opět s exekucí vás odmítne. Tedy tudy cesta nevede a musíte využít dvě společnosti s předchozího textu.

Kde půjčí lidem s registrem, bez příjmu, s exekucí

Níže jsme vám sepsali podmínky, které musíte splnit u odkázaných nabídek a v jaké situaci je případné vhodné volit nabídku od soukromníka. Termínem "s registrem" je myšleno, že zde můžete mít zápis a nebrání to schválení. Slovo "bez exekuce" znamená, že žádnou nesmíte mít. Vyberte si nejvhodnější řešení a požádejte o peníze naprosto okamžitě. Ať je v případě schválení máte co nejdříve a zbytečně si vše neprotahujete.

  • Kredito 24 - bez příjmu, s registrem, bez exekuce
  • Zaimo - bez příjmu, s registrem, bez exekuce
  • BB - nutné doložení příjmu, s registrem, bez exekuce
  • Provident - zaměstnanec, trvalé bydliště, pojištění
  • Profi Credit - je nutné mít čistý registr a bez exekuce
  • inzerce půjček - bez příjmu, s registrem, s exekucí

Kdo půjčí s exekucí a v registru, když vše selže

Vyplnili jste poctivě všechny předchozí žádosti. Pokud ne, tak to udělejte jako první věc. Pokud jste to udělali a nic nevyšlo, tak zbývá poslední možnost. Vidíte zde zvýrazněné odkazy, které vedou na naši inzerci půjček. Klikněte a dostanete se mezi inzeráty od soukromníků, kteří půjčují své vlastní peníze a mají velmi benevolentní podmínky. Půjčí i s registrem a s exekucí. Jak je vám jistě zřejmé, tak si za to řeknou o mnohem vyšší úrok, než který by jste platili v nebankovním sektoru. Prověřte tedy, že vám žádná ze zmíněných společností nepůjčí. vyšlo by vás to mnohem levněji. Pokud ne, tak ihned běžte do naší inzerce a vyberte si soukromého investora.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes