Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Půjčka 50000 Kč pro lidi v insolvenci

Půjčka 50000 Kč pro lidi v insolvenci
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Podívejme se na to, kde má člověk šanci získat půjčku v insolvenci a to ve výši 50000 Kč. Nejdříve se zaměříme na nabídky nebankovních firem a následně se přesuneme i do soukromé sféry mezi soukromníky. Kteří nabízejí lidem v insolvenci svoje vlastní peníze za značně snadnějších podmínek.

Nejdříve se podíváme na to, jestli by vám mohla pomoci nějaká soukromá firma. A jak by jste měli postupovat dále při hledání pomocné ruky. O bankách se bavit nebudeme - zde je jasné, že by jste v insolvenci v žádném případě neuspěli. V bankovní instituci nezískáte kreditní kartu, kontokorent a natož půjčku. Dále se i podíváme na to, jaké možnosti se nabízejí v soukromé sféře mezi soukromými osobami, které nabízejí své vlastní peníze žadatelům. A kde by jste se s nimi mohli spojit a dát jim vědět o tom, že zrovna vy potřebujete okamžitě vyplatit peníze.

Potřebuji jen málo - do 50 000 Kč

Podívejte se do pravého sloupce na těchto stránkách. Jsou zde vypsány všechny nebankovní společnosti, které nabízejí peníze přes internet. Při žádosti do 50 tisíc korun přichází v úvahu Kredito 24, Zaimo a BB půjčka. V podmínkách se dozvíte, že první dvě nevyžadují aby jste byli zaměstnanci. Třetí to má za podmínku a navíc i chce, aby jste neměli zápis v registru. Ten ovšem máte. A první dvě nabídky padají také, nesmíte být v insolvenci. Tedy v této skupině nabídek nenaleznete pomoc. A nikdo z těchto společností vás neschválí. Jedině že by jste přesvědčili své přátele či rodinného příslušníka, aby tak učinil místo vás.

Potřebuji půjčit více, nad 50 000 Kč

Výčet nebankovních firem pokračuje v té situaci, kdy potřebujete vyšší částku. Dle našeho srovnání je zřejmé, že je zde k dispozici jak Cetelem, tak i Profi Credit. U obou dvou je nutné, aby jste měli prokazatelné zaměstnání. Vzhledem k tomu, že vám bude schválena insolvence, tak by to nemělo být překážkou. Ovšem samotné vstoupení do insolvence je již nepřekonatelným problémem a vy nemáte možnost se u žádné z nebankovních společností dostat k penězům. Co tedy zbývá jako poslední možnost? Vydat se do naší inzerce půjček pro soukromou nabídku.

Kde si půjčit peníze, když jsem v insolvenci

Jak se tedy dostat k penězům, pokud jste v tak nevýhodné situace? Jsou zde řešení, ale většinou se operuje s tím, že máte dobrosrdečné přátele či rodinu, kteří se za vás zaručí. Nebo se vydáte do soukromého sektoru, kde ovšem přeplatíte vysoký úrok.

  • pokud máte někoho, kdo vám bude dělat ručitele
  • pokud máte nemovitost, kterou lze dát k zástavě
  • dohodnete se jinak v naší inzerci půjček se soukromníkem
  • jste v insolvenci - banky ani nebankovní firmy vám nepůjčí
  • ve vaší situaci nikdo jiný než soukromník nepřipadá v úvahu

Velmi drahá půjčka od soukromé osoby/h3>

Vaší jedinou možností je to, že si vezmete peníze od soukromíka.Jedná se o podnikatele, investory a soukromé osoby, které půjčují žadatelům své vlastní peníze. Na ty můžete narazit v inzerci půjček (viz okazy na nabídky). Prvním řešením je, že kliknete na nabídku půjčky a budete kontaktovat nabízejícího. Případně můžete vložit i svůj vlastní inzerát a počkat na, co vám který soukromník nabídne. Výhodou je, že tito lidé půjčují i lidem v insolvenci a ke 50 000 Kč se není problém dostat. Ale musíte počítat s tím, že přeplatíte vysokou částku - klidně i RPSN přes 100%.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes