Půjčka 50000 Kč pro lidi v insolvenci

Podívejme se na to, kde má člověk šanci získat půjčku v insolvenci a to ve výši 50000 Kč. Nejdříve se zaměříme na nabídky nebankovních firem a následně se přesuneme i do soukromé sféry mezi soukromníky. Kteří nabízejí lidem v insolvenci svoje vlastní peníze za značně snadnějších podmínek.

Nejdříve se podíváme na to, jestli by vám mohla pomoci nějaká soukromá firma. A jak by jste měli postupovat dále při hledání pomocné ruky. O bankách se bavit nebudeme - zde je jasné, že by jste v insolvenci v žádném případě neuspěli. V bankovní instituci nezískáte kreditní kartu, kontokorent a natož půjčku. Dále se i podíváme na to, jaké možnosti se nabízejí v soukromé sféře mezi soukromými osobami, které nabízejí své vlastní peníze žadatelům. A kde by jste se s nimi mohli spojit a dát jim vědět o tom, že zrovna vy potřebujete okamžitě vyplatit peníze.

Potřebuji jen málo - do 50 000 Kč

Podívejte se do pravého sloupce na těchto stránkách. Jsou zde vypsány všechny nebankovní společnosti, které nabízejí peníze přes internet. Při žádosti do 50 tisíc korun přichází v úvahu Kredito 24, Zaimo a BB půjčka. V podmínkách se dozvíte, že první dvě nevyžadují aby jste byli zaměstnanci. Třetí to má za podmínku a navíc i chce, aby jste neměli zápis v registru. Ten ovšem máte. A první dvě nabídky padají také, nesmíte být v insolvenci. Tedy v této skupině nabídek nenaleznete pomoc. A nikdo z těchto společností vás neschválí. Jedině že by jste přesvědčili své přátele či rodinného příslušníka, aby tak učinil místo vás.

Potřebuji půjčit více, nad 50 000 Kč

Výčet nebankovních firem pokračuje v té situaci, kdy potřebujete vyšší částku. Dle menu je zřejmé, že je zde k dispozici jak Cetelem, tak i Profi Credit. U obou dvou je nutné, aby jste měli prokazatelné zaměstnání. Vzhledem k tomu, že vám bude schválena insolvence, tak by to nemělo být překážkou. Ovšem samotné vstoupení do insolvence je již nepřekonatelným problémem a vy nemáte možnost se u žádné z nebankovních společností dostat k penězům. Co tedy zbývá jako poslední možnost? Vydat se do naší inzerce půjček pro soukromou nabídku.

Kde si půjčit peníze, když jsem v insolvenci

Jak se tedy dostat k penězům, pokud jste v tak nevýhodné situace? Jsou zde řešení, ale většinou se operuje s tím, že máte dobrosrdečné přátele či rodinu, kteří se za vás zaručí. Nebo se vydáte do soukromého sektoru, kde ovšem přeplatíte vysoký úrok.

  • pokud máte někoho, kdo vám bude dělat ručitele
  • pokud máte nemovitost, kterou lze dát k zástavě
  • dohodnete se jinak v naší inzerci půjček se soukromníkem
  • jste v insolvenci - banky ani nebankovní firmy vám nepůjčí
  • ve vaší situaci nikdo jiný než soukromník nepřipadá v úvahu

Velmi drahá půjčka od soukromé osoby

Vaší jedinou možností je to, že si vezmete peníze od soukromíka.Jedná se o podnikatele, investory a soukromé osoby, které půjčují žadatelům své vlastní peníze. Na ty můžete narazit v inzerci půjček (viz okazy na nabídky). Prvním řešením je, že kliknete na nabídku půjčky a budete kontaktovat nabízejícího. Případně můžete vložit i svůj vlastní inzerát a počkat na, co vám který soukromník nabídne. Výhodou je, že tito lidé půjčují i lidem v insolvenci a ke 50 000 Kč se není problém dostat. Ale musíte počítat s tím, že přeplatíte vysokou částku - klidně i RPSN přes 100%.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky