Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

První Půjčka do výplaty zdarma (peníze ještě dnes)

První Půjčka do výplaty zdarma (peníze ještě dnes)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Náš titulek nelže. Máme pro vás nabídku půjčky, která je zdarma (nezaplatíte žádný úrok). A je nejvhodnější právě před výplatou, kdy potřebujete pouze menší částku v rozmezí 1000 Kč až 15000 Kč na nejnutnější výdaje. Její účel ale i tak není nijak omezen a můžete s penězi nakládat libovolně.

Pokud se podíváte na pravou část těchto stránek, tak uvidíte měnu. Jsou zde uvedené jednotlivé nabídky půjček od soukromých společností. Vyberete-li si Kredito 24, tak dostanete půjčku zcela zdarma. tato nabídka je ovšem platná pouze v případě, že jste si u této firmy ještě nikdy nepůjčili peníze. Poprvé můžete zdarma, příště již budete platit úroky jako u každé jiné firmy. Potřebujeme ještě dnes peníze do výplaty a nechceme zbytečně někomu přeplácet vysoké RPSN. Tedy nás zajímá jen to, že je zcela zdarma a proto je nejvýhodnější. Případný úrok by jsme platili až v případě, kdy by jsme u nich žádali podruhé či potřetí.

Zvolím si Kredito 24 - Co musím splňovat?

Aby jste dostali tyto peníze zdarma, tak nemusíte splňovat prakticky vůbec nic. Tato firma ani nevyžaduje, aby jste ji dokládali potvrzení o příjmu. Nejenže se tím vše velmi urychlí (vyřízeno do 15 minut ještě dnes), vy ani to zaměstnání mít nemusíte. A pokud jej máte, tak je zcela jedno, jaký je váš měsíční příjem a jestli dosahuje na nějakou minimální hranici. U Kredito 24 je to nepodstatné. Dále můžete mít zápis v registru neplatičů a stačí vám jen tři věci: OP, mobil a účet. Toť vše. Klikněte na tato společnost ve srovnání a požádejte o jejich půjčku ještě dnes. A vyřešte vaši situaci před výplatou.

Jsou i jiné možnosti? Ano, například Zaimo

Chcete-li peníze zdarma, tak zvolte Kredito 24. Ostatní společnosti vždy vyžadují, aby jim klient zaplatil úroky a takovéto výhodné akce nemají. Pokud by se vám ale první nabídka nelíbila, tak můžeme využít i nabídky Zaimo. Ta rovněž pomáhá lidem před výplatou, ale poskytne vám až 25000 Kč. Vše řeší ještě dnes a nevyžaduje doložení příjmu ani jiné potvrzení. Lze všechno vyřídit online a finance vám dá převodem na bankovní účet. Splatnost je 1 - 12 měsíců (u Kredito 24 platíte ihned po výplatě). Tedy je vhodnější zvolit tuto možnost, pokud si chcete domluvit splátkový kalendář a ne vše splácet najednou.

První půjčka do výplaty (Kredito 24) - Jaké jsou podmínky

V předchozím textu jsme se věnovali dvěma společnostem, ale pouze Kredito 24 nabízí první půjčku zdarma. Zaměřme se tedy na její podmínky. Pokud vás zajímají podmínky ostatní společností, tak klikněte na jejich odkaz a zobrazte si je.

  • poprvé vám není účtován žádný úrok, poplatky ani RPSN
  • nemusíte shánět potvrzení o příjmu (i nezaměstnaní)
  • žadatelé nejsou prověřování v registru dlužníků
  • celý proces od podání žádosti do vyplacení trvá 15 minut
  • peníze budou vyřízeny ještě dnes, žádné zdržování

Jak nyní postupovat? Co mám dělat?

Nabídli jsme vám dvě řešení - buď společnost Kredito 24 nebo Zaimo. Nejlepším postupem by nyní bylo, aby jste klikli na obě dvě nabídky (otevřou se v nových oknech). A vyplňte formuláře u obou společností. I když na první pohled splňujete veškeré nabídky, tak nevíte, jestli vás nakonec někde neodmítnou. Takto budete mít v záloze rovnou dvě odeslané žádosti. Pokud vás schválí u obou, tak jednu přijmete a druhou odmítnete - pouhým odesláním žádosti i půjčku do výplaty se k ničemu nezavazujete. A pokud by vás náhodnou u jedné zamítli, tak máte stále tu druhou. je tedy lepší ihned odeslat obě dvě. Klikněte v našem srovnání na Kredito 24 a Zaimo a ihned žádejte.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes