Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Potřebuji pomoc s dluhy, kdo mi půjčí?

Potřebuji pomoc s dluhy, kdo mi půjčí?
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

V následujícím textu vám poskytneme rozcestník, kam se dále vydat, pokud potřebujete pomoc s dluhy a kdo vám půjčí peníze. Zmíníme jak možnosti nebankovních firem, tak i soukromníků. A nasměrujeme vás na konkrétní zdroje, kde je možno si půjčit na dluhy a konsolidovat je do jednoho.

Nepředpokládáme, že by jste splňovali podmínky bank, proto je zde nebudeme ani zmiňovat. Museli by jste mít čistý registr a pravidelný příjem ze zaměstnání, který lze doložit. Jako první možnost vždy tedy využijte bez ohledu na situaci nebankovní subjekty - tedy soukromé firmy. Ve srovnání vidíte jejich výpis. Dle žádané částky klikněte na konkrétní nabídku a požádejte o schválení. Pokud vám nic nevyjde, tak nezoufejte - je zde naše inzerce půjček, kde se můžete dostat do kontaktu se soukromými investory. Kteří vám pomohou s dluhy ze svých vlastních zdrojů.

Mám malé dluhy, potřebuji rychlou malou půjčku

V tom případě volte Kredito 24, Zaimo a BB Půjčku. Ano, všechny 3 najednou. Nevíte totiž, kdo vás schválí a kdo ne. Je tedy mnohem lepší požádat u všech 3 najednou a poslat jim svou žádost. Počkat, kdo se vám ozve zpět a dá skutečnou nabídku. U Kredito 24 a Zaimo nemusíte dokládat příjem (i pro nezaměstnané) a není kontrolován registr. U BB půjčky je nutné být zaměstnancem a nebýt v registru, ovšem se můžete dostat až na 45.000 Kč. Všechny tři žádosti lze vyřídit po internetu a nemusíte se nikam dostavit. Klikněte na nabídku, vyplňte žádost, nechejte si pomoct s dluhy od toho, kdo vám opravdu půjčí.

Mám velké dluhy, kdo mi půjčí více peněz

V předchozí kategorii byly společnosti, které nabízejí maximálně 45 tisíc. Pokud potřebujete více, tak je tady jak Provident (80.000 Kč), tak i Profi credit (166.000 Kč). Zde již ovšem je nutno ke schválení půjčky na dluhy udělat více. V první řadě je vyžadováno, aby jste doložili svůj příjem (potvrzení o výši příjmu). U Provident není kontrolován registr, u Profi Credit je. Mějte to tedy na paměti při odesílání žádosti. V obou dvou případech si lze sjednat splátkový kalendář a splácet postupně. U předchozí kategorie to až na výjimky není možné. Potřebujete-li takovouto částku, tak klikněte na žádost v našem srovnání.

Co musím splnit pro pomoc s dluhy

Veškeré podmínky, aby vám někdo půjčil na dluhy, lze velmi jednoduše shrnout do následujícího seznamu. Uvedeme v něm všechny možné případy a i možné výše vašich požadavků na finanční pomoc.

  • do 25000 Kč není nutné být zaměstnaný, nad ano
  • do 25000 Kč lze vše vyřídit online přes internet
  • u naprosté většiny nabídek zde není překážkou registr
  • do 45000 Kč dostanete pomoc ještě dnes
  • neplatíte žádný poplatek ani peníze předem (nikdy)

Pokud nic nevyšlo, co teď?

pokud se vám nepodařilo uspět u žádné nebankovní firmy, tak není nic ztraceno. Na našich stránkách je k dispozici inzerce, kde soukromí investoři dávají své nabídky. Nabízejí vlastní peníze lidem, kteří potřebují ven z dluhů. Klikněte a dostaňte se na ni. Uvidíte jednak jejich nabídky a kontaktní informace, kde jim můžete zatelefonovat nebo napsat email. Případně můžete vložit i vlastní poptávku a nechat si nabídnout konkrétní podmínky od nich. Na jednu stranu je nutno brát v potaz, že budou chtít přeplatit mnohem více peněz z půjčené částky. Na druhou stranu je ovšem mnohem jednodušší splnit jejich podmínky a uspět u nich.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes