Potřebuji pomoc s dluhy, kdo mi půjčí?

V následujícím textu vám poskytneme rozcestník, kam se dále vydat, pokud potřebujete pomoc s dluhy a kdo vám půjčí peníze. Zmíníme jak možnosti nebankovních firem, tak i soukromníků. A nasměrujeme vás na konkrétní zdroje, kde je možno si půjčit na dluhy a konsolidovat je do jednoho.

Nepředpokládáme, že by jste splňovali podmínky bank, proto je zde nebudeme ani zmiňovat. Museli by jste mít čistý registr a pravidelný příjem ze zaměstnání, který lze doložit. Jako první možnost vždy tedy využijte bez ohledu na situaci nebankovní subjekty - tedy soukromé firmy. V pravém menu vidíte jejich výpis. Dle žádané částky klikněte na konkrétní nabídku a požádejte o schválení. Pokud vám nic nevyjde, tak nezoufejte - je zde naše inzerce půjček, kde se můžete dostat do kontaktu se soukromými investory. Kteří vám pomohou s dluhy ze svých vlastních zdrojů.

Mám malé dluhy, potřebuji rychlou malou půjčku

V tom případě volte Kredito 24, Zaimo a BB Půjčku. Ano, všechny 3 najednou. Nevíte totiž, kdo vás schválí a kdo ne. Je tedy mnohem lepší požádat u všech 3 najednou a poslat jim svou žádost. Počkat, kdo se vám ozve zpět a dá skutečnou nabídku. U Kredito 24 a Zaimo nemusíte dokládat příjem (i pro nezaměstnané) a není kontrolován registr. U BB půjčky je nutné být zaměstnancem a nebýt v registru, ovšem se můžete dostat až na 45.000 Kč. Všechny tři žádosti lze vyřídit po internetu a nemusíte se nikam dostavit. Klikněte na nabídku, vyplňte žádost, nechejte si pomoct s dluhy od toho, kdo vám opravdu půjčí.

Mám velké dluhy, kdo mi půjčí více peněz

V předchozí kategorii byly společnosti, které nabízejí maximálně 45 tisíc. Pokud potřebujete více, tak je tady jak Provident (80.000 Kč), tak i Profi credit (166.000 Kč). Zde již ovšem je nutno ke schválení půjčky na dluhy udělat více. V první řadě je vyžadováno, aby jste doložili svůj příjem (potvrzení o výši příjmu). U Provident není kontrolován registr, u Profi Credit je. Mějte to tedy na paměti při odesílání žádosti. V obou dvou případech si lze sjednat splátkový kalendář a splácet postupně. U předchozí kategorie to až na výjimky není možné. Potřebujete-li takovouto částku, tak klikněte na žádost v pravém menu.

Co musím splnit pro pomoc s dluhy

Veškeré podmínky, aby vám někdo půjčil na dluhy, lze velmi jednoduše shrnout do následujícího seznamu. Uvedeme v něm všechny možné případy a i možné výše vašich požadavků na finanční pomoc.

  • do 25000 Kč není nutné být zaměstnaný, nad ano
  • do 25000 Kč lze vše vyřídit online přes internet
  • u naprosté většiny nabídek zde není překážkou registr
  • do 45000 Kč dostanete pomoc ještě dnes
  • neplatíte žádný poplatek ani peníze předem (nikdy)

Pokud nic nevyšlo, co teď?

pokud se vám nepodařilo uspět u žádné nebankovní firmy, tak není nic ztraceno. Na našich stránkách je k dispozici inzerce, kde soukromí investoři dávají své nabídky. Nabízejí vlastní peníze lidem, kteří potřebují ven z dluhů. Klikněte a dostaňte se na ni. Uvidíte jednak jejich nabídky a kontaktní informace, kde jim můžete zatelefonovat nebo napsat email. Případně můžete vložit i vlastní poptávku a nechat si nabídnout konkrétní podmínky od nich. Na jednu stranu je nutno brát v potaz, že budou chtít přeplatit mnohem více peněz z půjčené částky. Na druhou stranu je ovšem mnohem jednodušší splnit jejich podmínky a uspět u nich.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky