Potřebuji nutně peníze, kde je sehnat? Víme kde a od koho

Potřebujete velice nutně peníze, ale nevíte kde je sehnat. Proto jsme zde připravili výčet nebankovních poskytovatelů, kteří mají jednoduché podmínky. A pokud by to už žádné nevyšlo, tak máme v záloze i soukromníky se svými vlastními penězi. Pokut potřebujete nutně peníze, tak čtěte dále.

Pojďme se bavit konkrétně - máme pro vás 5 nabídek ze soukromého sektoru a následně nepřeberné množství od soukromých investorů. Každopádně jako první klikněte na nebankovní nabídky, jelikož jsou ověřené a především jsou pro vaši kapsu levnější. Až pokud by nic jiné nevyšlo, tak teprve volte tuto cestu. Vše, o čem zde bude řeč, je bez nahlížení do bankovního registru a bez poplatků předem. Z hlediska nutnosti mít zaměstnání nebo cokoliv dokládat se konkrétní půjčky rozcházejí. Pokud potřebujete nutně sehnat peníze, tak pokračujte na dalších odkazech dále pro konkrétní žádosti.

Nejjednodušší řešení je i nejdražší (vysoký přeplatek)

Tím úplně nejjednodušším krokem, kam jít, když potřebujete nutně peníze, je navštívit naši inzerci půjček. Zde se pohybují investoři s vlastním kapitálem. Na lidi mají minimální požadavky. Na druhou stranu ale chtějí příliš vysoké úroky a někdy jim musíte vrátit i 100% navíc. Přímo zde vidíte odkazy na jejich nabídky a můžete na ně kliknout a podívat se, co je aktuálně v nabídce. Případně si tam můžete vložit vlastní inzerát, kde si poptáte nebankovní půjčku přímo na míru. Nejdříve ale v každém případě doporučujeme, aby jste přednostně dali šanci nebankovním firmám v pravém menu - nebudete muset vracet takový vysoký úrok.

Vpravo máte půjčky od nebankovních firem

A pokud kliknete na jejich obrázek nebo tlačítko pod ním, tak přejdete na jejich stránku, kde lze poslat žádost online přes internet. První dva odkazy (Kredito24 a Zaimo) mají sice nízké rozmezí, ale za to zde seženete peníze s minimem papírování a dokonce ani nemusíte shánět u zaměstnavatele doložení příjmu. Tedy jej ani nemusíte mít a můžete být i nezaměstnaní. U dalších tří již nabízené peníze začínají být zajímavé, dostáváme se nad 100 000 Kč. Opět není nahlíženo do registru, ale nyní již musíte být zaměstnancem s pravidelným příjem. Na druhou stranu stále nemusíte dávat nikomu do zástavy vlastní nemovitost a ani nemusíte hledat dalšího ručitele. Klikněte na jednu z nabídek a požádejte je okamžitě ještě dnes.

Zvolit si soukromníka nebo raději firmu?

Stojí tedy před rozhodnutím, jestli se podívat do nabídek soukromníků, nebo dát na naši radu a opravdu se vydat raději cestou firemních nabídek. Shrňme si vše do tohoto seznamu výhod a nevýhod.

  • firma - má nižší úrokovou sazbu a RPSN, je levnější
  • inzerce - minimální požadavky na klienta
  • inzerce - někdy nevadí ani exekuce ani jiné dluhy
  • firma - mírně vyšší nároky při posouzení
  • inzerce - dražší, ne všichni nabízející jsou prověření

Shrnutí, kam se vydat dále a kde žádat o peníze

Aby jsme to shrnuli. Pokud sháníte a opravdu potřebujete jen menší sumu do cca 15 tisíc, tak sáhněte po Kredito24 nebo Zaimo. Potřebujete-li více a můžete-li doložit příjem, tak zkoušejte přednostně BB a Profi Credit. Kvůli komplikovanosti schválení si nechejte Provident až jako poslední - jelikož vyžaduje například potvrzení o trvalém bydlišti atd. Pokud absolutně nic nevyjde a vy jste opravdu odeslali žádosti všem firmám, tak se nakonec vydejte do naší nebankovní inzerce. A požádejte zde jednoho ze soukromníků o peníze. Odkazy vidíte zde všude okolo, stačí přejít na konkrétní nabídky a kontaktovat je. Udělejte to ihned, ať neztrácíte čas.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky