Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Potřebuji nutně peníze, kde je sehnat? Víme kde a od koho

Potřebuji nutně peníze, kde je sehnat? Víme kde a od koho
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Potřebujete velice nutně peníze, ale nevíte kde je sehnat. Proto jsme zde připravili výčet nebankovních poskytovatelů, kteří mají jednoduché podmínky. A pokud by to už žádné nevyšlo, tak máme v záloze i soukromníky se svými vlastními penězi. Pokut potřebujete nutně peníze, tak čtěte dále.

Pojďme se bavit konkrétně - máme pro vás 5 nabídek ze soukromého sektoru a následně nepřeberné množství od soukromých investorů. Každopádně jako první klikněte na nebankovní nabídky, jelikož jsou ověřené a především jsou pro vaši kapsu levnější. Až pokud by nic jiné nevyšlo, tak teprve volte tuto cestu. Vše, o čem zde bude řeč, je bez nahlížení do bankovního registru a bez poplatků předem. Z hlediska nutnosti mít zaměstnání nebo cokoliv dokládat se konkrétní půjčky rozcházejí. Pokud potřebujete nutně sehnat peníze, tak pokračujte na dalších odkazech dále pro konkrétní žádosti.

Nejjednodušší řešení je i nejdražší (vysoký přeplatek)

Tím úplně nejjednodušším krokem, kam jít, když potřebujete nutně peníze, je navštívit naši inzerci půjček. Zde se pohybují investoři s vlastním kapitálem. Na lidi mají minimální požadavky. Na druhou stranu ale chtějí příliš vysoké úroky a někdy jim musíte vrátit i 100% navíc. Přímo zde vidíte odkazy na jejich nabídky a můžete na ně kliknout a podívat se, co je aktuálně v nabídce. Případně si tam můžete vložit vlastní inzerát, kde si poptáte nebankovní půjčku přímo na míru. Nejdříve ale v každém případě doporučujeme, aby jste přednostně dali šanci nebankovním firmám ve srovnání půjček - nebudete muset vracet takový vysoký úrok.

Vpravo máte půjčky od nebankovních firem

A pokud kliknete na jejich obrázek nebo tlačítko pod ním, tak přejdete na jejich stránku, kde lze poslat žádost online přes internet. První dva odkazy (Kredito24 a Zaimo) mají sice nízké rozmezí, ale za to zde seženete peníze s minimem papírování a dokonce ani nemusíte shánět u zaměstnavatele doložení příjmu. Tedy jej ani nemusíte mít a můžete být i nezaměstnaní. U dalších tří již nabízené peníze začínají být zajímavé, dostáváme se nad 100 000 Kč. Opět není nahlíženo do registru, ale nyní již musíte být zaměstnancem s pravidelným příjem. Na druhou stranu stále nemusíte dávat nikomu do zástavy vlastní nemovitost a ani nemusíte hledat dalšího ručitele. Klikněte na jednu z nabídek a požádejte je okamžitě ještě dnes.

Zvolit si soukromníka nebo raději firmu?

Stojí tedy před rozhodnutím, jestli se podívat do nabídek soukromníků, nebo dát na naši radu a opravdu se vydat raději cestou firemních nabídek. Shrňme si vše do tohoto seznamu výhod a nevýhod.

  • firma - má nižší úrokovou sazbu a RPSN, je levnější
  • inzerce - minimální požadavky na klienta
  • inzerce - někdy nevadí ani exekuce ani jiné dluhy
  • firma - mírně vyšší nároky při posouzení
  • inzerce - dražší, ne všichni nabízející jsou prověření

Shrnutí, kam se vydat dále a kde žádat o peníze

Aby jsme to shrnuli. Pokud sháníte a opravdu potřebujete jen menší sumu do cca 15 tisíc, tak sáhněte po Kredito24 nebo Zaimo. Potřebujete-li více a můžete-li doložit příjem, tak zkoušejte přednostně BB a Profi Credit. Kvůli komplikovanosti schválení si nechejte Provident až jako poslední - jelikož vyžaduje například potvrzení o trvalém bydlišti atd. Pokud absolutně nic nevyjde a vy jste opravdu odeslali žádosti všem firmám, tak se nakonec vydejte do naší nebankovní inzerce. A požádejte zde jednoho ze soukromníků o peníze. Odkazy vidíte zde všude okolo, stačí přejít na konkrétní nabídky a kontaktovat je. Udělejte to ihned, ať neztrácíte čas.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes