Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Okamžitá půjčka pro zadlužené (nevadí dluhy ani exekuce)

Okamžitá půjčka pro zadlužené (nevadí dluhy ani exekuce)
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Hledáte okamžitou půjčku, která by byla schvalována i pro zadlužené lidi? A kde by případně nevadili ani exekuce a nekontrolovaly by se bankovní registry? V tom případě pro vás máme několik zajímavých nabídek, které by vás mohly velmi zajímat a kde by jste mohli uspět s vaší žádostí. Čtěte a klikejte.

Naše stránky fungují velmi jednoduše. Přehledně jsme doprava umístili mnoho společností, které mají lehce splnitelné podmínky. Vy si zde můžete přečíst informace, které popisují jejich podmínky a co nabízejí. Jakmile narazíte na takovou, která vám vyhovuje, tak klikněte vpravo na jejich nabídku. Dostanete se přímo na jejich WWW stránky a vše si domlouváte s nimi. My vám pouze poskytneme informace, nebudeme vám nic zprostředkovávat. A veškeré naše informace jsou zdarma. Pokud se vám už teď líbí některá z nabídek, tak můžete kliknout a získat okamžitou půjčku.

Okamžitá půjčka - vyplácí do 24 hodin od žádosti

Když zmiňujeme okamžitou půjčku i pro zadlužené, ta vyžadujeme, aby jste byli schváleni během 20 minut a peníze jste měli do 24 hodin - tj. rychlost bankovního převodu. Tento parametr okamžité půjčky splňuje Kredito24, Zaimo a BB. Co se u vás vyžadujete? Kredito a Zaimo nechce doložení příjmu, nekontroluje registr a splňuje požadavek na rychlost. Podáte si u nich žádost, schválí vás a ihned odesílají na účet. U BB se již ale musíte být zaměstnanec nebo OSVČ - zásadní pro kladné posouzení. Není určena pro zadlužené, lidi co mají dluhy a ani nesmíte mít exekuce. Tedy tato třetí nabídka již pro vás není výhodná. Klikněte na první dvě a žádejte ihned.

Potřebujete na dluhy a exekuce více?

Pokud se podíváte na nabídky, tak jsou zde i mnohem vyšší sumy - 80 000 Kč až 166 000 Kč. Zde se již bavíme o úplně jiných podmínkách. Tyto firmy jsou sice nebankovní, ale mohou vyžadovat kontrolu registru a vždy chtějí vidět potvrzení o vašem příjmu. Budeme-li se bavit o nabídce Provident, tak zde dokládáte příjem, trvalé bydliště a sociální pojištění. Tedy už v žádném případě není tato pomoc okamžitá. Budeme-li se bavit o Profi Credit, tak nedávají peníze zadluženým žadatelům a lidem v exekucích. Tudy cesta tedy nepovede. A musíte vyzkoušet první dvě možnosti.

Kde si okamžitě půjčit, když jste zadlužení a máte exekuce

Připravili jsme pro vás přehled, v jaké situaci máte žádat u námi nabízených firem a když už musíte jít do inzerce. Vždy říkáme, aby naši návštěvníci nejdříve vyzkoušeli nebankovní řešení u zmíněných firem. Pokud máte opravdu zájem navštívit soukromou inzerci, tak zde klikněte na jednu ze zobrazených nabídek. Dostanete se do inzerce, kde se můžete spojit se soukromým investorem. Žádejte ihned, ještě dnes.

  • jsem v registru - nebankovní firmy (ve srovnání půjček)
  • nedoložitelný příjem - opět uspějete u nebankovních vpravo
  • zadlužení - i zadlužení projdou jejich schválením
  • exekuce - využijte naši inzerci soukromých půjček
  • dluhy a exekuce - opět navštivte naši inzerci

Dluhy a exekuce vadí? V tom případě soukromník

Můžete se stát, že jste v takové situaci, kdy vám žádná z odkazovaných firem nic nepůjčí. A všechny vámi odeslané žádosti byly bez výjimky zamítnuty. V tom případě zde vidíte mnoho nabídek, které vedou přímo do naší inzerce. Zde si v první řadě můžete přečíst inzeráty, které vložili jednotliví soukromníci. většinou jim nevadí dluhy ani exekuce. A okamžitě půjčí i zadluženým lidem. Na druhou stranu budou chtít vysoký přeplatek. Pokud se vám nechce hledat, tak můžete zdarma vložit svůj vlastní inzerát a počkat, kdo se vám s čím ozve. Jistě naleznete jako stovky lidí před vámi okamžitou půjčku i pro vaši situaci, kdy možná máte nevýhodné dluhy a exekuce. Navštivte ji okamžitě, nečekejte.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes