Chci si půjčit:
10 000 Kč
100 000 Kč
200 000 Kč
300 000 Kč
400 000 Kč
160 000 Kč
320 000 Kč
500 000+ Kč

Okamžitá půjčka od soukromé osoby - Vyplacení Ihned

Okamžitá půjčka od soukromé osoby - Vyplacení Ihned
Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

V následujícím textu vám nabídneme několik nebankovních půjček, které pocházejí od soukromých firem. Pokud ale budete trvat na tom, že chcete okamžitou půjčku jen od soukromé osoby, tak vám ji nabídneme. V první řadě se ale podívejte na naši nabídku produktů s nižším úrokem. Až když nic nevyjde, tak využijte půjčky od soukromé osoby.

Požadujete okamžitou půjčku od soukromé osoby? Tak chvilku počkejte. Máme zde nejdříve několik nebankovních nabídek od soukromých firem, které by vám mohly vyhovovat. Až poté kdyby selhaly, tak se obraťte na soukromou osobu. Dokonce vám sami poradíme, kde takovou soukromou osobu sehnat. Ale nejdříve dejte šanci firmám, které vás z hlediska úroků vyjdou mnohem levněji a i výhodněji. Podívejte se na pravou část těchto stránek. Zde jsou odkazy na domovské stránky firem, které vám představíme. Kdykoliv na ně můžete kliknout a přejít přímo na jejich web. A zažádat u nich o půjčku.

Jste v registru a nemáte příjem - nehledejte soukromou osobu

Přesně tak, nic není ztraceno. To, že nemáte doložitelný příjem a navíc se nacházíte v bankovním registru, není žádná tragédie. Podíváme-li se do pravé části stránek, tak vidíme rovnou dvě firmy, které to neřeší. Kredito24 a rovněž i Zaimo nezajímá, jestli jste v registru. A taky ani jedna nechtějí doložit váš příjem, což je mimořádně výhodné! Požádáte dnes a peníze od nich máte zítra ráno na bankovním účtu. Žádné jiné podmínky zde nejsou. Na druhou stranu máte šanci dosáhnout na 15000 Kč, resp. 25000 Kč. Stačí vám to? Klikněte a ihned o ně žádejte. Je to výhodnější než u soukromé osoby a zaslání na účet je okamžité.

Chcete-li více, tak už musíte něco splnit

Ano, do 25000 Kč dostanete peníze a nemusíte splnit žádnou podmínku. Opravdové zázraky ale čekat nemůžete. U vyšší částek už vše bude podmíněno tím, že něco splňovat budete. Posuňme se BB Finance, která nabízí hezkých 45000 Kč a vyplacení ihned. Ovšem zde je nutné, aby jste byli zaměstnancem a měli jste doložitelný příjem. To samé vyžaduje i Provident (až 80000 Kč) a navíc k tomu si prověří vaše trvalé bydliště a sociální pojištění. Profi Credit vás zřejmě nebude vůbec zajímat, zde by jste už museli mít čistý registr. A vzhledem k tomu, že hledáte soukromou osobu, tak máte zřejmě i zápis.

Kdy volit nebankovní sektor, kdy už soukromý

Představili jsme vám několik nabídek, které měli velmi lehce splnitelné podmínky. Kde je tedy ta hranice, kdy ještě podávat žádost u firem z našeho srovnání půjček. A když musíte vyhledat pomoc od soukromé osoby, která vám poskytne svoji okamžitou půjčku? Představme si ty limity.

  • jsem v registru - žádejte soukromou firmu v našem srovnání
  • nemáme příjem - rovněž ještě vybírejte z nabídek vpravo
  • mám vysoké dluhy - nyní již běžte do naší inzerce za soukromou osobou
  • mám exekuci na plat - pouze okamžitá půjčka od soukromé osoby
  • mám exekuci na vše - pouze soukromá osoba, nikdo jiný

Chci okamžitou půjčku od soukromé osoby, o nic jiné nemám zájem

Pokud jsme vás nepřesvědčili a opravdu chcete okamžitou finanční pomoc od soukromé osoby, tak vám ji nabídneme. Zde na našich stránkách provozujeme soukromou inzerci půjček, kde mohou soukromí věřitelé vkládat své inzeráty. A vkládají jich mnoho. Klikněte zde na jednu z nabídek, které vidíte. A dostanete se do naší inzerce. Zde si následně můžete vybrat z mnoha a mnoha okamžitých půjček, které jsou od soukromých osob. Je pravda, že nemají na žadatele prakticky žádné podmínky. Ale taky žádají vyšší úrok a celkové přeplacení. Nevadí vám za okamžitou půjčku trochu přeplatit? Tak ihned klikněte zde na jednu z nabídek a běžte do naší inzerce. A získejte peníze takřka okamžitě.

Všechny půjčky zmíněné v tomto článku naleznete ve srovnání půjček ihned. Podívejte se!

Nejnovější inzeráty nabízející půjčky

Nabídka půjčky
20 000 Kč

Půjčíme peníze na ruku ještě dnes, bez zbytečných otázek

Poctivé služby bez poplatků předem. Ale skutečně bez skrytých poplatků a jakéhokoliv vybírání peněz předem. Mnoho poskytovatelů vám slíbí, že oni skutečně žádné…
zobrazit více
Nabídka půjčky
1 000 000 Kč

Lidé půjčují peníze lidem - Půjčování mezi sebou

Představuji vám revoluční změnu v půjčování peněz. Klikněte na odkaz (smazáno) a navštivte moji novou internetovou stránku. Stejně jako vy i já mám finan…
zobrazit více
Nabídka půjčky
600 000 Kč

Půjčky důchodcům, zaměstnancům, na MD a OSVČ do 10 minut

Nabízíme půjčky zaměstnancům, důchodcům, matkám na MD a živnostníkům OSVČ, které jsou schváleny a vyplaceny do 10 minut. Nově nyní nabízíme i bez potvrzení o př…
zobrazit více
Nabídka půjčky
200 000 Kč

Půjčka, která opravdu funguje - Zaručené vyplacení pro každého

Nepůjčí vám v bance? Obraťte se na nás. Nabízíme půjčku, která opravdu funguje. V případě schválení garantujeme zaručené vyplacení peněz pro každého. Pro matky …
zobrazit více

Půjčky nabízející 80 000 Kč ještě dnes