Kdo mi opravdu půjčí peníze? A nechceme poplatky

Máme pro vás celkem pět nabídek, první tři jsou menší a poslední dvě vyšší. Sami se na ně můžete podívat v pravém menu. Nikdy u nich nejsou vybírány poplatky předem a jsou ověřené, opravdu vám půjčí peníze. Jejich podmínky jsou lehce splnitelné, ostatně se podívejte na jejich stránky sami.

První sada nabídek, kde mi opravdu půjčí peníze, je vhodných do výplaty či na menší výdaje. Minimální hranice je 1000 Kč a maximální je vždy individuální u každé nabídky - 15000 Kč, 25000 Kč a 45000 Kč. Více výpis s bočním menu. Zde je velmi lehké splnit požadavky na půjčku - u prvních dokonce ani nemusíte mít příjem. Následují nabídky od Provident a Profi Credit, kde je maximem 80 a 166 tisíc korun. Stále zde není vyžadována zástava nemovitosti, ale již musíte mít doložitelný příjem a musíte se osobně setkat se zástupce firmy k podpisu smlouvy (není to tedy ještě dnes). Volte tedy dle výše žádané částky a i rychlosti vyřízení.

Rychle, ale jen méně peněz (1.000 Kč až 45.000 Kč)

V tom případě klikněte na první ti společnosti. Jsou vhodné před výplatou, kdy potřebujete pokrýt nedostatek peněz a máte v plánu vše zase rychle vrátit (během 30 dnů). Pokud si ale vezmete peníze na horní hranici (20 tisíc a více), tak si lze i sjednat splátkový kalendář a vše vracet postupně. Kredito24 a Zaimo shodně nevyžadují aby jste jim dokládali svůj příjem a vše lze řešit i jen online přes internet. Netřeba na závěr dodávat, že obě dvě firmy jsou ověřené a skutečně půjčují peníze. Nikdo zde z vás nebude tahat peníze jako zálohu ani podobné praktiky. Jednání je vysoce seriózní a poctivé.

Pomalé, ale vysoká částka (4.000 Kč - 166.000 Kč)

zde si již vždy domlouváte splátkový kalendář. Žádost o půjčku se odesílá přes internet na jejich stránkách - klikněte na jejich nabídku a dostanete se na úvodní stránku jejich webu. Musíte mít příjem ze zaměstnání (či jiný, viz jejich podmínky), ale není nutné dávat zástavní právo na nemovitost ani hledat mezi přáteli dalšího ručitele. U Provident budete potřebovat OP, potvrzení o výši příjmu, kopii kontaktního dokladu, potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení sociálního pojištění. Profi Credit je v podmínkách benevolentnější a vyžaduje pouze OP, potvrzení o výši příjmu a kopii kontaktního dokladu. Klikněte a žádejte ihned.

Podmínky pro úspěšné schválení a půjčení peněz

Tyto společnosti vám opravdu půjčí peníze a nechtějí poplatky. K tomu musíte splnit několik málo podmínek, co by ale nemělo být žádnou komplikací pro nikoho z žadatelů.

  • musíte mít občanství ČR, nelze sjednat pro cizince
  • musíte mít minimálně 18 let, horní hranice není omezena
  • není třeba zástava, ručitel a ani se nekontroluje registr
  • u prvních dvou půjček se nedokládá příjem ani zaměstnání
  • peníze bez poplatku, opravdu vám půjčí poctivě a rychle

Opravdu jste nikde neuspěli a nikde vám nepůjčí?

Opravdu jste podali všude žádost, ale nikde to nevyšlo? V tom případě je zde poslední možnost a to inzerce soukromých půjček, kterou rovněž naleznete na našich stránkách. Viz odkazy na nabídky. Před tím, než do ní vstoupíte, tak se skutečně ujistěte, že vás nikde jinde neschválí. Soukromí investoři a osoby vždy vyžadují velmi vysoké úroky, berte to tedy až jako poslední záchranu, kdy již nic jiné nevyšlo. V inzerci si můžete jak zadat vlastní poptávku, tak si i vybírat ze zveřejněných nabídek. Vždy je ale nutné počítat s tím, že úroková sazba se bude pohybovat v rozmezí 50% až 100% či i více.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky