Kde sehnat peníze na dluhy? Získejte půjčku na konsolidaci

Patříte mezi lidi, kteří hledají, kde sehnat peníze na dluhy? V tom případě pro vás máme odpověď a ne jednu. Ale rovnou několik možností, jak se dostat k penězům a poplatit všechny své závazky. Pro jednoduchost vám představíme ty nejrychlejší nebankovní nabídky, které mohou být použity na konsolidaci.

Budeme-li se bavit o soukromých firmách, tak na ty se můžete podívat již teď. Jejich nabídky půjček jsme umístili do pravého menu. Podívejte se pokud vám uváděné rozmezí sedí, tak nemusíte ani dále číst. Klikněte a přejděte na jejich internetové stránky. Kde si s nimi můžete vše již domluvit osobně. Případně čtěte dále a dozvíte se, jaké má kdo podmínky a za jakých okolností vám půjčí peníze na dluhy, nebo-li půjčku na konsolidaci. Rovněž se u nás nachází i inzerce půjček, kde se můžete spojit se soukromým investorem a požádat o peníze. To ale volte až jako poslední možnost - tato cesta je velmi drahá a přeplatíte více.

Vysoké dluhy, žádná zástava a možná i exekuce?

Začněme tou nejvíce extrémní situací. Pokud máte skutečně vysoké dluhy v řádu sta tisíců korun, nemáte možnost zástavy a například i máte exekuci. V takovém případě banka ani nebankovní společnost nepomůže. Vaší jedinou nadějí je najít si soukromého poskytovatele, který by vám tuto konsolidaci umožnil z vlastních peněz. Klikněte zde na jednu z nabídek soukromých investorů a podívejte se do naší nebankovní inzerce půjček. Přečtěte si nabídky a ozvěte se nějakému soukromníkovi. Nebo zde zdarma zanechte svůj vlastní inzerát. A získejte rychlou konsolidaci dluhů. Netřeba zmiňovat, že jsou zde nejvyšší úroky a přeplatíte více než u nebankovní firmy či banky.

Dluhy jsou vyšší, ale nejsem na tom tak špatně

Možná na tom ještě nejste tak špatně a pár základních podmínek můžete splnit. Pokud by jste byli schopni doložit svůj příjem ze zaměstnání a vaše dluhy jsou do 45000 Kč, tak by jste mohli využít nabídky od BB (viz pravé menu). Nejlepší na této nabídce je, je může být proplacena již do 24 hodin. Další možností je Provident, který vyžaduje doložení trvalého bydliště a potvrzení o příjmu, ovšem vám může dát až 80000 Kč. O oba tyto produkty můžete žádat přímo na jejich stránkách, stačí kliknout na jejich logo či zelené tlačítko. Zároveň se tam i dozvíte více konkrétních informací.

Vybrat na konsolidaci firmu nebo soukromníka?

V předchozím textu jsme zmínili dvě možnosti. Buď soukromé zdroje nebo firemní. V první řadě vám vždy doporučujeme sáhnout po nebankovních nabídkách od soukromých společností. A to zejména kvůli RPSN a úroku. Jaké jsou ovšem ostatní výhody a nevýhody?

  • firma - rychlejší vyplacení, automatizované schválení
  • firma - nižší úroková sazba a přeplatek
  • firma - vždy ověřená spoustou klientů
  • soukromník - nižší požadavky na žadatele
  • soukromník - méně dokládání a papírování

Potřebujete-li sehnat menší peníze na dluhy

Pokud se podíváte do pravého menu půjček, tak zde naleznete ještě další 2 společnosti. Jedná se o Kredito24 a Zaimo. Zde sice dosáhnete na menší sumy, řádově velmi nízké desítky tisíc, ale za to mají velmi snadné podmínky. Nemusíte jim dokládat příjem a ten ani nemusí tedy dosahovat žádné minimální hranice. Nevyžadují žádná potvrzení, papíry a ani ručitele. Jednoduše kliknete na ně, požádáte a do 24 hodin máte peníze. To vám ale pomůže pouze v tom případě, že sháníte peníze na malé dluhy a konsolidace v takové výši by byla pro vás dostatečná. Vyzkoušejte - klikněte na ně a požádejte.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky