Kde půjčí opravdu všem? Máme odpověď

Pravděpodobně jste už hledali a žádali, ale buď jste nic nenašli nebo vás všude odmítli. Podíváme se tedy postupně na možnosti, kde půjčí opravdu všem a mají rychlou dobu vyřízení. Podíváme se jak na soukromé nebankovní firmy (pravé menu), tak i na soukromníky a jejich osobní nabídky.

Při výběru vhodného produktu budou hrát největší roli podmínky. Zřejmě nejste v situaci, kdy by jste vybírali podle nejnižšího RPSN či přeplacení. Ale chcete ihned vidět, kdo vám půjčí a kdo vás schválí. orientujme se tedy v první řadě na to, kdo opravdu půjčí - a až poté si vy sami vyberete toho, kdo bude nejlevnější nebo nejrychlejší. V pravém menu (modré) vidíte nabídky od soukromých společností. U všech lze žádat o peníze i v situaci, kdy máte zápis v registru. Z doložením potvrzením je to vždy velmi individuální. Některé nevyžadují vůbec, některé až na určité hranice částek.

Nemáte zaměstnání a ani doložitelný příjem?

Pokud nejste schopni zajistit potvrzení o zaměstnání a peníze chcete ještě dnes, tak si vezměte Kredito24 nebo Zaimo. U obou není ověřováno, jestli jste zaměstnaní. Stejně tak není podstatný bankovní rejstřík a postačíte si jen se svým počítačem - vše zařídíte online a peníze přijdou na účet. Kredito24 je mírně výhodnější, protože první půjčka je zdarma a nebude vám počítán žádný úrok. Na druhou stranu lze žádat jen do 10.000 Kč. U Zaimo úrokovou sazbu platíte, ale za to se dostanete až k 15.000 Kč. Pokud jste si vybrali z těchto dvou, tak ihned klikněte na jejich logo nebo na zelené tlačítko pod ním. A žádejte online.

Můžete doložit výši příjmu ze zaměstnání

Zbylé 3 společnosti sice na jednu stranu nabízejí mnohem zajímavější sumy, ale taky chtějí po klientech doložení o výši příjmu. U BB půjčí opravdu všem až 45.000 Kč, kteří doloží potvrzení o příjmu. Peníze máte během 24 hodin a splácet je můžete 7 dní až 12 měsíců. U Provident rovněž vyžadují stejné potvrzení, ale půjčí až 80.000 Kč a splácení je na 1 až 2 roky - dejte si zde ovšem pozor, platí se každý týden, ne každý měsíc. Poslední možností je Profi Credit, opět stejný požadavek na plat, ale ještě vyšší suma, která přesahuje 160 tisíc. Klikněte a žádejte na jejich internetových stránkách ihned.

Máte zájem o nebankovní půjčku, kde půjčí všem?

Je nutné chápat, že všem nikde nepůjčí. Musíte splňovat alespoň základní parametry - mít české občanství (ne cizinec), být starší 18 let a mladší než 75 let. Dále je již vše snadné. Podívejte se sami na podmínky jednotlivých společností.

  • Kredito24 - nedokládáte příjem, bez registru, na účet
  • Zaimo - ne příjem, ne registr, na účet, bezúčelová
  • BB půjčka - musíte mít příjem, vyřízení do 24 hodin
  • Provident - povinný příjem, kontrola registru, bezúčelová
  • Profi Credit - zaměstnání, příjem, někdy nutný ručitel

Vpravo klikněte na vámi vybranou nabídku - dostanete se na jejich internetové stránky, kde jednak můžete získat více informací či rovnou podat žádost. Udělejte to ihned, ať máte peníze co nejdříve.

Když nikde nepůjčí, kde pak půjčí opravdu všem?

Pravděpodobně jste prošli všechny nabídky, které byly zmíněny výše a nenašel se nikdo, kdo by vám půjčil peníze? Raději se o tom ještě jednou ujistěte. Následující možnost, naše inzerce půjček, je poslední možností. Vyskytují se tam soukromníci, kteří dávají z vlastní kapsy. Výhodou je, že půjčí opravdu všem. Nevýhodou, že přeplatíte relativně vysokou částku - úrok může být klidně i 100%. Nemáte-li jinou možnost a nebankovní firmy nevyšly, tak zde naleznete odkazy na nabídky od soukromníků. Můžete si je projít a kontaktovat toho, kdo bude vyhovovat nejvíce. Případně si založit vlastní poptávku. Neváhejte a přejděte do inzerce ihned.

získáte částku:
1.000 Kč - 5.000 Kč
Získat půjčku Kredito 24
získáte částku:
1.000 Kč - 25.000 Kč
Získat půjčku Zaimo
získáte částku:
1.000 Kč - 45.000 Kč
Získat půjčku BB
získáte částku:
4.000 Kč - 80.000 Kč
Získat půjčku Provident
získáte částku:
4.999 Kč - 166.000 Kč
Získat půjčku Profi Credit
nebankovní půjčka bez doložení příjmu
www.spravna-pujcka.cz
Kontakt a Podmínky